Яскраве натхнення

Є такі інтер'єри, які просто надихають своєю сміливістю, яскравістю, поєднанням неординарних життєрадісних кольорів. Вони дають нові позитивні емоції, і бажання шукати цікаві рішення.

Один з таких інтер'єрів - це соковита квартира в Стокгольмі від архітектурного бюро Lookofsky Architecture. Апартаменти для молодої пари. Елементи кухні, зони відпочинку і вбудовані меблі в сан вузлі створюють свій унікальний сонячний каркас, який є цілісно-шарнірним. При цьому вся композиція стає грайливою, вона дає нову просторову візуалізацію і створює настрій для оновленої соціалізації в повсякденному житті.

Яскраве натхнення - фото 1

Яскраве натхнення - фото 2

Яскраве натхнення - фото 3

Або, наприклад, квартира в Нью-Йорку від Дмитра Реутова, яка натхнена природними квітами Мексики. Сміливий проект, який дає можливість забути про сірі будні і допомагає відпочити від галасливого мегаполісу. Теракотово-рожеві стіни надають оригінальність всьому дизайну. Велика кількість насичених натуральних зелених відтінків створює ультрасучасний і унікальний інтер'єр, наповнюючи повітря запахом квітів і роблячи квартиру смачною не тільки для очей, а й для життя.

Яскраве натхнення - фото 4

Яскраве натхнення - фото 5

Яскраве натхнення - фото 6

Яскраві, ексклюзивні - до таких інтер'єрах готовий не кожен, але однозначно - вони стоять нашої уваги.

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.