Пошукова форма

РОБОТА КОМПАНІЇ ЧАСТКОВО ВІДНОВЛЕНА

Повернення товара

Згідно із законодавством України, обмін і повернення нового товару можливий в 14-денний термін з моменту доставки товару. Це правило не поширюється на товари, виготовлені за індивідуальним дизайном клієнта.

Також товари, які виготовляються під замовлення за попередньою оплатою Покупця, підлягають поверненню тільки, якщо не відповідають заявленому опису. І не підлягають поверненню якщо товар не підійшов за кольором, формою, затвердженим розміром або матеріалом.

При отриманні Товару на складі перевізника, від кур'єра або продавця, покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки, після чого відкрити її і безпосередньо переконатися в належному стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) і його комплектації.

У разі наявності хоча б одного з перерахованих недоліків, Покупець зобов'язаний зафіксувати його в акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем і особою, яка здійснила доставку Товару. Недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки.

Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов'язаний повідомити менеджеру (представнику продавця, відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки і домовитися про заміну Товару, заповнивши при цьому рекламаційну форму на повернення товару.

У разі недотримання обов'язкових вимог даної процедури, претензії по товару прийматися не будуть.

До повернення не приймаються товари, що втратили товарний вигляд, з будь-якими слідами використання і експлуатації або товари, які не були перевірені Покупцем при отриманні.

Повернення/заміна товари проводиться тільки при дотриманні нижчеперелічених умов:

  • товар не був в експлуатації;
  • товар не був у збиранні (немає слідів збирання);
  • товар не втратив свій товарний вигляд (не подряпаний, не забруднений, не розбитий, не зламаний);
  • збережено вся заводська упаковка (коробки, індивідуальні пакети, плівка, флізелін, пінопласт, нетканий матеріал тощо)

Повернення/заміна товару належної якості здійснюється за рахунок Покупця.

Повернення або обмін товару виконується тільки згідно письмового висновку виробника або представника виробника про те, що умови експлуатації товару не порушені.

Факт отримання товару і відсутність претензій до якості товару, що доставляється Компаніями-перевізниками, підтверджується підписом отримувача в товарно-транспортній накладній/декларації Компанії-перевізника/або у видатковій накладній при отриманні товару в шоу-румі або на складі.

Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження товару компанії-перевізнику в належному (робочому) стані, відповідної якості, комплектації, згідно специфікації цього товару і кількості, сплаченому Покупцем.

 

З повагою, Ваш Take&Live