Пошукова форма

РОБОТА КОМПАНІЇ ЧАСТКОВО ВІДНОВЛЕНА

Згода на обробку персональних даних

Цим документом, відповідно до закону України, Ви підтверджуєте свою згоду на обробку сайтом takeandlive.com.ua персональних даних: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання.

Сайт takeandlive.com.ua гарантує конфіденційність отриманої інформації. Обробка персональних даних здійснюється з метою ефективного виконання замовлень, договорів та інших зобов'язань, прийнятих в якості обов'язкових до виконання.

Користувач не має права використовувати інтернет-магазин takeandlive.com.ua, а саме оформляти замовлення і реєструватися, якщо він не згоден з Умовами роботи сайту та цією політикою конфіденційності. Оформляючи замовлення товару або реєструючись в інтернет магазині takeandlive.com.ua і вносячи персональні дані або надаючи ці дані за телефоном, вказаним на сайті, Користувач дає свою згоду на використання наданої інформації Адміністрацією Інтернет-магазину.

Дана згода поширюється на наступні Ваші персональні дані: прізвище, ім'я та по батькові, адреса електронної пошти, поштова адреса доставки замовлень, контактний телефон, платіжні реквізити.

Термін дії згоди є необмеженим.

Я погоджуюся з тим, що сайт може передавати мої персональні дані третім особам, якщо така передача необхідна для виконання своїх зобов'язань переді мною, як покупцем товарів і/або послуг, а також при обробці персональних даних.

Гарантую, що представлена ​​мною інформація є повною, точною і достовірною і не порушує чинне законодавство України, законні права та інтереси третіх осіб.

Дана згоду діє протягом усього періоду зберігання персональних даних, якщо інше не передбачено законодавством України.