Пошукова форма

Финальная летняя распродажа склада! Посмотреть товары со скидкой.

Згода на обробку персональних даних

Цим документом, відповідно до закону України, Ви підтверджуєте свою згоду на обробку сайтом takeandlive.com.ua персональних даних: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання.

Сайт takeandlive.com.ua гарантує конфіденційність отриманої інформації. Обробка персональних даних здійснюється з метою ефективного виконання замовлень, договорів та інших зобов'язань, прийнятих в якості обов'язкових до виконання.

Користувач не має права використовувати інтернет-магазин takeandlive.com.ua, а саме оформляти замовлення і реєструватися, якщо він не згоден з Умовами роботи сайту та цією політикою конфіденційності. Оформляючи замовлення товару або реєструючись в інтернет магазині takeandlive.com.ua і вносячи персональні дані або надаючи ці дані за телефоном, вказаним на сайті, Користувач дає свою згоду на використання наданої інформації Адміністрацією Інтернет-магазину.

Дана згода поширюється на наступні Ваші персональні дані: прізвище, ім'я та по батькові, адреса електронної пошти, поштова адреса доставки замовлень, контактний телефон, платіжні реквізити.

Термін дії згоди є необмеженим.

Я погоджуюся з тим, що сайт може передавати мої персональні дані третім особам, якщо така передача необхідна для виконання своїх зобов'язань переді мною, як покупцем товарів і/або послуг, а також при обробці персональних даних.

Гарантую, що представлена ​​мною інформація є повною, точною і достовірною і не порушує чинне законодавство України, законні права та інтереси третіх осіб.

Дана згоду діє протягом усього періоду зберігання персональних даних, якщо інше не передбачено законодавством України.