MAD architects

MAD architects - це серйозна архітектурна фірма, що займається розробкою футуристичних, органічних, технологічно досконалих проектів, які втілюють сучасну інтерпретацію східної подібності з природою. Китайський архітектор Ма Яньсун заснував її в 2004 році. Грунтуючись на філософії дизайну бачення міста майбутнього, враховуючи духовні та емоційні потреби жителів, - MAD прагне створити баланс між людством, містом і навколишнім середовищем.

Визнаний у всьому світі, Ма Яньсун є центральною фігурою в світовому діалозі про майбутнє архітектури. Ма був названий одним з «10 найбільш творчих людей в архітектурі» в 2009 році, він отримав престижну «Міжнародну стипендію» від Королівського інституту британських архітекторів (RIBA) в 2011 році і був обраний «Молодим глобальним лідером (YGL)« Всесвітнім економічним форумом » (Davos Forum) в 2014 році. У MAD є офіси в Пекіні, Лос-Анджелесі та Нью-Йорку.

За словами Ма Яньсун, вивчення архітектури було збігом. Ма вступив в кіноакадемії для коледжу і отримав високий бал. Однак професор, який брав іспит, зауважив таланти в малюванні і порадив вивчати архітектуру. У той час архітектуру вивчали дуже доктринальним шляхом, тому Ма Яньсун багато читав сам, особливо автобіографії великих архітекторів. Читаючи, він зрозумів, що архітектура також є формою мистецтва, яка може торкнутися найглибші аспекти людства.

Перший відомий арт-проект - Fish Tank, Ма Яньсун зробив, коли була заснована MAD Architects. Одного разу він бродив по вулицях і купив кілька рибок. Власник магазину дав Ма акваріум в подарунок, що змусило його задуматися про те, чому акваріум завжди прямокутний. Це тому, що рибкам так подобається? Чи щасливі вони в такому «будинку»? Архітектор записав слід риб, що рухаються в акваріумі, і створив новий акваріум з переплетеними каналами всередині.

Пекін був задуманий як сад зі штучним озером в центрі. Хоча озеро і сад штучні, вони разом створюють відчуття, що Пекін оточений природними пейзажами. Фактично, «природа» тут є продуктом уяви. Це саме те, що Ма Яньсун пропонує для архітектури сьогодні - привнести внутрішній духовний якість у все більш завантажені міські центри. Наша культура повинна сприймати природу як продовження нашого духовного світу.

Київ, як і вся Україна, навчаємося, з натхненням, створюємо щось нове, трепетно ​​оберігаючи нашу природу і продовжуємо працювати, надаючи високий рівень сервісу для Вас на сайті takeandlive.com.ua.