Світова столиця архітектури 2023

Звання «Світовий столиці архітектури» присвоюється кожні три роки. ЮНЕСКО присвоює звання міста-організатора Всесвітнього конгресу Міжнародної архітектурної асоціації UIA, який проводиться раз на три роки.

Копенгаген названий Світовою столицею архітектури 2023 року. Всесвітній конгрес архітекторів UIA відбудеться в Копенгагені 2-7 липня 2023 року.

Світова столиця архітектури 2023

Данське місто виграло тендер на проведення Всесвітнього конгресу архітекторів 2023 року 2017 році, представивши амбітну тему «Стале майбутнє - нікого не залишай позаду».

Копенгаген є домом для багатьох архітектурних фірм, включаючи BIG - Bjarke Ingels Group, Henning Larsen Architects, Nissen and Gehl, C.F. Møller Architects, 3XN Architects і багатьох інших також широко визнаних за їх стійкі міські ініціативи і проекти. Місто прагне стати вуглецево-нейтральним до 2025 року. Титул Всесвітньої столиці архітектури покликаний допомогти сформувати культурну повістку​​​ денного Копенгагена в 2023 році; він буде адресований жителям міста, висвітлюючи приклади продуманої, стійкої архітектури і підвищуючи обізнаність громадськості.

 

Київ, як і вся Україна, навчаємося, з натхненням, створюємо щось нове, трепетно оберігаючи нашу природу і продовжуємо працювати, надаючи високий рівень сервісу для Вас на сайті takeandlive.com.ua.