Вініл від Olympia Ceramica

Хочете відчувати атмосферу танцполу кожного дня? Тоді ця новинка саме для Вас. Футуристичний, але в той же час романтичний і ностальгічний, просто одним словом - унікальний. Vinyl - це останнє творіння Джанлуки Палуд, художнього керівника і дизайнера в Olympia Ceramica. Перед вами автентична музична консоль 1980-х років: вбудована раковина схожа на програвач DJ, поворотний змішувач - як важіль для включення музики на програвачі. Дві ручки для регулювання гучності стають регуляторами тиску води і температури.

Вініл від Olympia Ceramica - фото 1

Вініл від Olympia Ceramica - фото 2

Вініл від Olympia Ceramica - фото 3

Меблева консоль, заповнена ящиком для зберігання, вміщує музичний підсилювач, підключений до Bluethoot, з маленькими отворами спереду, що імітують розташування динаміків.

Основа тумби, яку можна виконати з використанням різних кольорів, включає в себе полку з загартованого скла, сушку для рушників і зручну шкіряну сумку, яка підходить для зберігання різних аксесуарів. Світлодіодне дзеркало відображає світло як на верхній, так і на нижній частині, при цьому останній відтворює зображення музичного еквалайзера.

Вініл від Olympia Ceramica - фото 4

Вініл від Olympia Ceramica - фото 5

Вініл від Olympia Ceramica - фото 6

Вініл: для тих, хто цінує ностальгію, роки легенд або тих, хто хоче брати участь в гонці в майбутнє, але стежить за традиціями, ритмом, розвагами з найкумедніших десятиліть.

Вініл від Olympia Ceramica - фото 7

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.