Вуличні рішення

Уже навесні, коли повітря трохи прогріває землю, всіх тягне в відкриті кафе, на пікніки, туди, де можна насолодитися відкритим повітрям. Проте людство встигло дуже звикнути до комфорту, тому приготування їжі на відкритому повітрі набуває з кожним роком особливі обриси. Вибір просто величезний - барбекю або справжні зовнішні кухні, безліч ідей для ідеальної відкритої кулінарної зони, яка доповнюється кухонним приладдям і візками для їжі.

Вуличні рішення - фото 1

Існують автономні кухні з нержавіючої сталі, які можуть бути налаштовані під індивідуальний простір, особистий смак і особисті потреби в приготуванні їжі. Кожен елемент є незалежним і включає в себе всі життєві функції на кухні: мийка, підготовка продуктів, приготування їжі, консервація і зберігання.

Вуличні рішення - фото 2

Вуличні рішення - фото 3

Вуличні рішення - фото 4

Вуличні рішення - фото 5

CONE, наприклад, - це перший вугільний гриль, де ви можете ефективно регулювати тепло. Інтуїтивне регулювання тепла стало можливим завдяки принципу об'єднання відстані джерела тепла до грилю з подачею повітря. У разі, якщо потрібне велике нагрівання, наприклад, для випалу, вугільної сітки і, отже, джерело тепла просто піднімаються. Щоб зменшити тепло, просто зніміть вугільні грати і тим самим автоматично зменшіть подачу повітря. Оскільки вугільні грати можна піднімати до краю воронки, CONE можна перетворити в камін після приготування грилю.

Вуличні рішення - фото 6

Вуличні рішення - фото 7

Вуличні рішення - фото 8

Величезна різноманітність дозволяє знайти кожному саме те, чого хотілося б і що необхідно.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.