Терапія кольором

Бежевий завжди займає лідируючі позиції в дизайні інтер'єрів. Це може бути страшно виходити за межі зони комфорту нейтральних кольорів, але грати з несподіваними комбінаціями відтінків може бути весело. Мало, хто зі студій на це може зважитися, але є і сміливці:

  • Студія Casa Josephine - студія дизайну інтер'єру, що базується в Мадриді і заснована Пабло Лопес Наварро (менеджер) і Ініго Арагоном (художній напрям і дизайн). Студія дизайну підписала проекти з декорування та архітектури для житла, роздрібної торгівлі та робочих місць. Нещодавно Casa Josephine була нагороджена журналом AD Magazine премією «Свіжий талант» 2018 року, як одна з найперспективніших команд в Іспанії.

  • DIMORESTUDIO - була заснована Еміліано Сальче і БриттіМораном з явної необхідності створювати більш досконалу особистість, перш за все для тих, хто хоче відзначити себе, миттєво перетинаючи кордони. Уникаючи використання зайвих або провокаційних форм, основний акцент йде на поєднанні кольорів

  • India Mahdavi - архітектор і дизайнер з Парижа. Її студія, створена в 1999 році, відома різноманітністю своїх міжнародних проектів, які досліджують області архітектури і сценографії, інтер'єру, меблів і дизайну об'єктів. Її підпис став посиланням на відомі готелі і ресторани. Інтер'єри, які вона представляє, є елегантними, текучими і по відношенню до сутності їх розташування. Вона каже: «Місце і простір є відправною точкою для всіх моїх проектів, і кожен проект схожий на відкрите питання, для якого є унікальна відповідь. Кожен проект розповідає про внутрішню історії.

  • Studiopepe - дизайнерська студія, заснована в Мілані в 2006 році Arianna Lelli Mami і Chiara Di Pinto. Дизайнерська фірма використовує далекоглядний і багатодисциплінарний підхід до дизайну інтер'єру, стилю, дизайну, дизайну стилю і прогнозування тенденцій. Починаючи з солідного дизайну інтер'єру та сильних емоційних цінностей своїх еклектичних дизайнерських досліджень, Studiopepe виконав проекти стилів і концепцій іконографічної зйомки для великих міжнародних журналів. «Наша філософія заснована на концептуальному підході, натхненний несподіваним і великим іконографічним і далекоглядним фоном, що створює унікальні в своєму роді результати».

  • Marcante-Testa | UdA Architetti - в 2014 році Andrea Marcante і Adelaide Testa створили своє архітектурне бюро, орієнтоване на дослідження, архітектуру, дизайн і консалтинг в області матеріалів і меблів. Їх домашні інтер'єри повинні бути як серйозними, так і веселими, сільськими та космополітичними, демократичними і вишуканими, практичними і елегантними, мужніми і делікатними.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua