Зробити все, щоб побачити море

Ми вже розглядали проекти наших архітекторів реалізовані в 2018 році, в 2019 році так само є на що подивитися. Один з таких проектів - це однокімнатна квартира в Одесі від SVOYA STUDIO, площею 47м2, яка була перетворена в простору студію зі спальнею.

Стіни спальні виконані зі скляних конструкцій, таким чином, щоб від входу відкривалася морська панорама, але, в той же час, в будь-який момент ця область може бути ізольована текстильною завісою.

Спальня піднята на трибуну, в якій передбачені системи зберігання, а також комунікації для кухонного острова. Частина вбудованої кухонної техніки розташована в системі зберігання, яка розташована уздовж всієї стіни. Так була виправлена неправильна геометрія простору.

 

Аналогічна ситуація з системою зберігання на стіні, що примикає до ванної кімнати. Контрастні поєднання кольорів надають глибину простору. А особливий характер дає арт-об'єкт з принтом від Валерія і Катерини Кузнєцових.

Київ, як і вся Україна, згадуємо і отримуємо задоволення разом на сайті takeandlive.com.ua. Особливо приємно спостерігати нашу меблі в проектах провідних сучасних дизайнерів.