Плаваючі транспортні контейнери в якості житла

"Життя на набережній без високої орендної плати," - ідея народилася в Копенгагені восени 2013 року у стартапа Urban Rigger.

Щоб зробити плаваючі обителі ефективними і привабливими, Urban Rigger заручився підтримкою відомої датської архітектурної фірми BIG - Bjarke Ingels 

Плаваючі транспортні контейнери в якості житла - фото 1

Плаваючі транспортні контейнери в якості житла - фото 2

Ідея полягала в тому, щоб створити революційну і інноваційну плавучу систему житла, яке матиме позитивний вплив на житлову ситуацію для студентів в Європі, а також завершити привабливу невикористану і географічно незалежну нішу на ринку, «водні шляхи» - тисячі кілометрів невикористаної набережної у всьому світі.

Перший повномасштабний Urban Rigger був поставлений влітку 2016 року в Копенгагені, як перший в потенційному парку мобільних, стійких жител, для студентів, біженців та інших людей, що гостро потребують житло.

Плаваючі транспортні контейнери в якості житла - фото 3

Плаваючі транспортні контейнери в якості житла - фото 4

Копенгаген здавався ідеальним відправним пунктом, будучи одним з десяти найдорожчих міст в світі.

Укладаючи контейнери для транспортування в протилежних трикутниках, BIG Architect вдалося створити 12 квартир-студій, які створюють централізований сад, який використовується в якості загального місця зустрічі для жителів. Контейнери на верхній частині корпусу розташовуються в двох ярусах, розташованих в протилежних трикутниках. Нижній ярус складається з 3 контейнерів, в цілому 3 житлових приміщення.

Плаваючі транспортні контейнери в якості житла - фото 5

Плаваючі транспортні контейнери в якості житла - фото 6

Ці «контейнерні гуртожитки» є класними і екологічно чистими. Верхній ярус складається з 6 контейнерів, 9 приміщень, що дають в цілому близько 300 м2 житлової площі на одному Urban Rigger. 12 апартаментів площею від 23 до 28 м2 обладнані кухнею, ванною кімнатою з душем і туалетом. Кожен блок URBAN RIGGER має загальний зелений двір площею 160 м2 з паркуванням для велосипедів, платформою для купання, майданчиком для каяка і майданчиком для барбекю, а також терасою на даху площею 60 м2 і підвалом площею 220 м2 з сховищем, технічної і повністю автоматичною загальною пральнею .

Плаваючі транспортні контейнери в якості житла - фото 7

Компанія також планує побудувати 24 об'єкти, пропонуючи 288 квартир в Швеції і ще 20 одиниць (240 квартир) в інших місцях Данії.

В даний час Urban Rigger фокусується на продажах і виробництві в Північній Європі, але в 2019 році Urban Rigger буде розширюватися на міжнародному ринку на інші континенти.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.