Досвід чотирьох великих дизайнерів

Чотири виняткових спікера - Leonardo Cavalli, керуючий партнер One Works, Patrik Pedo і Jury Anton Pobitzer, засновники студії Monovolume Architecture + Design, Vincenzo Latina і Stefania Manna, засновник IaN + і в даний час студії LGSMA_, - висловили свою особисту думку і бачення нерозривних відносин між природним освітленням і проектом за допомогою цілого ряду робіт і міждисциплінарних зв'язків, в яких бере участь велика аудиторія архітекторів, дизайнерів і шанувальників проектної культури.

Все це відбувалося цілих 4 дні на найбільшій виставці архітектури та будівництва Made Expo 2019. Стенд Velux Rho Fiera Milano став місцем, де можна розповідати, експериментувати і вчитися використовувати природне світло.

Відкриття чотирьох днів зборів було зроблено Leonardo Cavalli промовою під назвою «La luce che non c'è» (Світло, якого там не було).

Архітектор розповів, як протягом багатьох років разом зі студією One Works, засновником якої він був разом з Giulio De Carli, вони намагалися використовувати природне світло в якості основного інструменту для перетворення великих функціональних контейнерів, щоб полегшити взаємодію між людьми і їх здатність використовувати простір несподіваним чином.

«Світло, як і всі природні елементи», - стверджує архітектор, - «існує незалежно від вбудованого і взаємодіє з людською працею незалежно від нашої волі. Нам пропонується розглянути його як один із ключів до розуміння простору і підсилювача наших емоцій ».

Для Patrik Pedo і Jury Anton Pobitzer, засновників студії Monovolume Architecture + design, світло - є «невід'ємною частиною творчого процесу».

«На такій території, як наша», - заявляють архітектори, - «на кількість і якість природного світла сильно впливає присутність іншого природного елементу: гір». Таким чином, світло, природа і панорамні види стають трьома ключовими поняттями, на яких сфокусована презентація, а також тими, навколо яких були розроблені представлені роботи.

Роздуми і проекти, представлені в лекції Vincenzo Latina, названі - "Sulla roccia verso il cielo" (На скелі до неба). Від темряви, що проходить крізь тінь, півтіні до краси, яка розкривається через світло, інструмент сприйняття простору і вимірювання часу.

«Деякі будівлі протягом дня, здається, сплять, тоді, як раптового променя падаючого світла достатньо, щоб змусити їх прокинутися, навіть на кілька миттєвостей ...»

Дизайн, за словами інженера Стефанії Манни, починається з космічного досвіду і від перехоплення природного світла. У Національному центрі трансплантації в Римі, створеному за допомогою IaN +, природа будівлі не залишила іншого рішення, крім як випробувати зв'язок з природним світлом, зробивши його будинком для світла.

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.