Новий розкішний готель в Гонконзі

Мюррей, найновіший готель в Гонконзі, тепер повністю відкритий для публіки.

Люк Фокс, керівник студії Foster + Partners, сказав: «Наш дизайн для Мюррея створює діалог між старим і новим, що дає будівлі нове життя і нову мету з унікальним почуттям характеру, яке вбудовано всередині тканини будівлі».

Новий розкішний готель в Гонконзі - фото 1

Новий розкішний готель в Гонконзі - фото 2

Новий розкішний готель в Гонконзі - фото 3  

Однією з центральних цілей проекту регенерації було створення нового вуличного фасаду на Садовій дорозі, прозорих приміщень на першому поверсі, а також розширення ландшафтних майданчиків.

Відвідувачі проходять через величні арки, які тепер піднімаються на три поверхи з рівня землі, в хол готелю. Верхні рівні включають кімнати для гостей, в яких номери були спроектовані таким чином, щоб доповнювати міцну геометрію фасаду і приголомшливі види на горизонт Гонконгу і пишні сади, що оточують цю ділянку. Верхня частина будівлі відведена для ресторану і бару, які відкриваються на терасу на даху з безпрецедентним панорамним видом на Гонконг.

Новий розкішний готель в Гонконзі - фото 4

Новий розкішний готель в Гонконзі - фото 5

Новий розкішний готель в Гонконзі - фото 6

Новий розкішний готель в Гонконзі - фото 7

Новий розкішний готель в Гонконзі - фото 8

Новий розкішний готель в Гонконзі - фото 9

Те, що було офісною будівлею з 1970-х років, було повністю перетворено в унікальний розкішний готель - елегантні лобі і ресторани готелю займають колишню автостоянку, приміщення для виробничих приміщень були замінені банкетні зали, розкішними басейнами і спа-салонами, а офісні приміщення були заново винайдені як ексклюзивні готельні номери. Надихаючи всі ці простору, команда розробників подбала про збереження відмінного духу будівлі, що робить Мюррей унікальним місцем для всіх.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.