Новий будинок для Еці

Еці - це найстаріша крижана мумія, яка була виявлена ​​в Ецтальські Альпах в 1991 році після сильного танення льоду.

Архітектурне бюро Snøhetta запропонувала новий будинок для Еці в Музейному Кварталі в Больцано. Будівлю планують розмістити на вершині знаменитої гори Вірголо, з видом на південно-тирольску столицю Больцано в Північній Італії. Разом із запланованою структурою канатної дороги Больцано, також спроектованої Снохеттою, новий Музейний квартал на вершині гори буде служити терасою для жителів міста. Цей піднесений суспільний простір буде як і раніше сприйматися як частина міста, з огляду на його близькість до центру Больцано і доступного з'єднання канатної дороги.

Новий будинок для Еці - фото 1

Новий будинок для Еці - фото 2    

У середу, 27 лютого 2019 г. - було проведено дослідження дизайну, щоб розробити Virgl як потенційний майданчик для нового Музейного кварталу. Музейний квартал призначений для розміщення музейних площ для Південно-Тирольского музею археології та Державного музею Больцано, а також виставкових площ для крижаної мумії Еці. 5300-річна крижана мумія є відомою археологічною сенсацією, оскільки лід зберіг доісторичну людину на висоті 3210 метрів. У 1991 році Еці був випадково знайдений разом з одягом і обладнанням, що дало унікальну можливість поглянути на життя людини мідного віку.

Новий будинок для Еці - фото 3

Новий будинок для Еці - фото 4

Новий будинок для Еці - фото 5  

Вірголо завжди був важливим місцем для південно тірольської столиці через його культурне та історичне значення, з його доісторичними і римськими слідами, а також його величною зеленою зоною. І все ж крута гора Вирусолог була практично недоступна для відвідувачів протягом майже сорока років після закриття історичного міського фунікулера в 1976 році.

«Новий Музейний квартал створить синтез міста і природи, історії та майбутнього, будівництва та ландшафту, культури, дозвілля і знань», - каже Kjetil Traedal Thorsen, засновник Snøhetta. «Відвідувачі можуть зустрітися з Ötzi Iceman, одним з найважливіших археологічних відкриттів, на вершині гори Вірголо».

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.