Нова колекція тканин Sunbrella

Нова стилізована колекція тканин для зовнішніх меблів від еклектичного дизайнера Ghislaine Viñas у співпраці з HBF Textiles. Барвисті медузи, морські молюски та океанічні кольори прикрашають меблі на відкритому повітрі і контрактні меблі.

Нова колекція тканин Sunbrella - фото 1

В рамках проектів, виконаних Ghislaine Viñas, від унікальної квартири до офісних приміщень відкривається еклектичний стиль: барвистий, завжди відкритий і вітає різні методи впливу з усіх куточків земної кулі. Ghislaine народилася в Нідерландах і виросла в Південній Африці, сьогодні дизайнер живе і працює в Трибеці, можливо, в самому модному кварталі Нью-Йорка. «Мій зв'язок з водою глибокий і постійний - я завжди жила біля океану, що є важливою частиною мого дитинства», - каже Viñas. - клоунський настрій і кричущі візерунки морського слимака і краса хвилеподібних медуз надихнули цю колекцію. Мене завжди зачаровували ексцентричні особистості і барвисті істоти».

Нова колекція тканин Sunbrella - фото 2

Нова колекція тканин Sunbrella - фото 3

Нова колекція тканин Sunbrella - фото 4

Нова колекція тканин Sunbrella - фото 5

Нова колекція тканин Sunbrella - фото 6

Нова колекція тканин Sunbrella - фото 7

Остання колекція включає 6 різних нерегулярних, забарвлених в розчин, тканин. Геометричні візерунки і графічні символи - оптичні лінії і горошок - нагадують образи і форми тварин і рослин, що мешкають на дні моря. Отже, колірна палітра пропонує все різоманіття тропічних вод і коливається від коралово-червоного і блискучого жовтого до ультрамарину.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.