Неперевершене занурення в новий архітектурний шедевр

28 березня 2019 року під патронажем Його Високості шейха Таміма бін Хамада бін Халіфи Аль Тані відкрили Національний музей Катару (NmoQ) для публіки. Це новий архітектурний шедевр французького архітектора, лауреата Прітцкерівської премії 2008 року, Жана Нувеля.

Звивиста, 1,5-кілометрова галерейна доріжка Музею - це подорож по серії унікальних оточуючих просторів, кожна з яких розповідає свою частину історії Катару за допомогою особливого поєднання архітектурного сприйняття, музики, поезії, усних історій, що запам'ятовуються ароматів, археологічних та історичних об'єктів, рекомендованих робіт , монументальних художніх фільмів і багато чого іншого.

   

Разом одинадцять постійних галерей переносять відвідувачів від освіти катарського півострова мільйони років тому до захоплюючого і різноманітного подарунку нації. Показуючи багату спадщину і культуру країни і висловлюючи сподівання її народу, NMoQ буде служити центром для відкриттів, творчості та взаємодії з спільнотою, надаючи різноманітні освітні можливості для Катару і просуваючи культурний бачення країни на світовій арені.

Захоплюючий музей, площею 52 000 квадратних метрів (560 000 квадратних футів) в якості своєї центральної частини приймає відреставрований історичний палац шейха Абдаллаха бін Джасіма Аль Тані (1880-1957), сина засновника сучасного Катару. Будівля, яку в колишні часи була одночасно будинком королівської сім'ї і резиденцією уряду, а потім місцем початкового Національного музею, в даний час, історичний палац - є кульмінаційним експонатом широкої послідовності галерейних подій.

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.