Модні джунглі

Prada представляє спеціальний проект у співпраці з Galeries Lafayette Paris Haussmann - «Hyper Leaves». З 14 січня по 10 лютого 2020 року історичний паризький універмаг представляє жіночу і чоловічу колекції Prada SS20, натхненні дикою природою.

Поєднуючи реальність і уяву, концепція вітрин включає в себе кілька шпалер з підсвічуванням в якості фону, на яких зображені різні природні ландшафти - ліси і макро-листя, такі як Alocasia, Monstera, Fig або Fern - збагачені великими неоновими трикутними логотипами Prada зеленого або жовтого кольору. Гіпер-листя, що використовуються в якості дисплеїв і статі контрастних кольорів - зеленого, жовтого, помаранчевого і рожевого - доповнюють атмосферу.

 

Жіночий інтер'єр - є свого роду лісовий павільйон, побудований з пофарбованої в зелений колір металевої сітки і неонових вогнів на зеленій килимовій підлозі. Загальна торгова площа складає близько 77 квадратних метрів.

У просторі для чоловіків збудований гігантський баобаб з пофарбованої металевої сітки, неонових вогнів і збагачений трьома трикутними логотипами Prada. Великі листя і столи, натхненна природою стіна з підсвічуванням, підвісні платформи для одягу і зелені підлоги доповнюють гіпер-реалістичну обстановку. Загальна торгова площа складає близько 44 квадратних метрів.

 

Колекція Prada Весна / Літо 2020 пропонує одяг для жінок, включаючи замшеві речі, в'язаний трикотаж, вишиті спідниці; сумки-відра, плетені кошики з пальми, кукурудзи і рафії, а також моделі з дерева і мотузки.

Чоловіча пропозиція включає в себе вироби з бавовняного габардину, набивні попліновие сорочки, а також вироби з нейлону. Найбільш актуальна колекція взуття Весна / Літо 2020 також у продажу. Представлені під час показу чоловічого одягу Prada осінь / зима 2020 року, дві ексклюзивних моделі кросівок і черевиків, випущені обмеженим тиражем, доступні в Prada Hyper Leaves для попереднього перегляду.

Київ, як і вся Україна, цікавимося, дізнаємося, з натхненням і створюємо разом на сайті takeandlive.com.ua.