Екстер'єри, що ваблять

Приваблива естетика і незвичайні текстури, точний, уважний дизайн, вишукана обробка, високоякісне виготовлення і приємні, інтригуючі поєднання різних матеріалів - це відмінні риси, які визначають колекції італійської фабрики Ethimo. Нова колекція Rafael, дизайнера Paola Navone, Grand Life від Christophe Pillet і Esedra, створена в результаті співробітництва Ethimo і Luca Nichetto створені для того, щоб оживити самі ексклюзивні відкриті простори зі своєю унікальною індивідуальністю. Кожна колекція дуже вражає і дає можливість створити абсолютно різний стилістичний комфорт.

Rafael - це модульна система, що складається з крісел для відпочинку, крісел і журнальних столиків. Всі елементи можуть бути використані разом або окремо. Чергуються ламелі, які утворюють спинки, оживляють незвичайні оригінальні шестикутні профілі каркасу з новою обробкою з натурального тику. Спинки представляють собою серію асиметричних планок, скріплених спеціальними металевими «скобами», які разом з рамою створюють дерев'яну органічну оболонку, в ній знаходиться м'який «альков» з подушок з вишуканим плетінням і насиченими кольорами.

Колекція Grand Life створює образи вічно красивих місць, чарівних і розслаблюючих атмосфер і пейзажів, передаючи справжній вияв італійського способу життя. Корпус меблів виконаний з тику з металевим сердечником, а спинки сидінь різних типів сформовані за допомогою вправного і елегантного плетіння з акрилової мотузки. Пухнасті подушки великого розміру, виготовлені з м'яких тканин, спеціально розроблені для зовнішнього використання, підкреслюють відчуття комфорту і благополуччя.

Esedra - це ідеальна рівновага елегантних форм і матеріалів, здатних передавати незвичайні тактильні і візуальні сприйняття. Об'єднання алюмінію і тику з синтетичним волокном, створеним за спеціальною технологією, дає відчуття тепла, типовового для натурального тканого волокна і призводить до вишуканих, захопливих рішень, які допомагають розслабитися і дарують відмінне самопочуття.

Ethimo - це амбітний проект, який народився з бажання експериментувати, це вираз якості, зробленого в Італії, справжньої пристрасті до дизайну на відкритому повітрі, яка відповідає найвишуканішим потребам в меблювання сучасного екстер'єру. Фабрика Ethimo створює унікальний досвід життя на свіжому повітрі з концепцією дизайну, яка інтерпретує відкритий світ як новий вимір для будинку, де благополуччю, теплу і комфорту надають таке ж значення, як і в приміщенні.​​​​​​​