Маленька таємниця, продовження...

Ми знову на порозі відомих будинків, щоб, можливо, трохи зрозуміти, а можливо - просто надихнутись ....

  • Будинок Альберта Фрея, Палм-Спрінгс, Каліфорнія, (1963-64) - Другий з будинків швейцарсько-американського архітектора в Палм-Спрінгс в Каліфорнії, цей скромний скляний будинок з виступаючим валуном всередині, який розділяє житловий і спальний простір. Ведучий прихильник пустельного модернізму, Фрей включив камінь, як спосіб обійти заборону на розкопки на ділянці. Резиденція площею 800 кв. футів, яку він закінчив у 1964 році, має вбудовані меблі, спроектовані Фреєм, програвач, і виняткові види з гори.

imgb

  • Будинок-студія Луїса Баррагана, Мехіко (1948 г.) - є одним з найбільш транснаціональних творів сучасної архітектури, визнаних ЮНЕСКО, включених в список Всесвітньої спадщини за 2004 рік.

Це єдине індивідуальне будівництво в Латинській Америці, яке досягло такої особливої честі, згідно із заявою самої ЮНЕСКО: «... .мастерством в розвитку сучасного руху, яке об'єднує традиційні та народні елементи, а також різноманітні філософські і художні напрями в часі - в новий синтез».

Цей музей, який охоплює резиденцію-студіо свого творця, є власністю уряду штату Халіско і Фонду Архітектури тапатіо Луїса Баррагана.

  • Будинок Гропиуса, Лінкольн, США (1938) - був резиденцією Уолтера Гропіуса і його сім'ї під час його перебування в Гарвардському університеті в середині 1900-х років. Завершений в 1938 році, Gropius House був першим проектом в Сполучених Штатах для знаменитого архітектора. Розташований в ЛІНКОН, штат Массачусетс, будинок являє собою гібрид традиційної естетики Нової Англії і модерністських навчань Баухауза.

  • Будинок Шрьодер, Утрехт, Нідерланди (1924 г.) - так само знаходиться в списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цей архітектурний шедевр, заснований на ідеалах «Де Стейлі», не має собі рівних як всередині, так і поза творчістю архітектора і дизайнера Герріта Томаса Рітвельда (1888-1964).

Всі ці будинки так само відкриті для відвідувань, тури проводяться за попереднім записом, але вони варті того, щоб їх відвідати.

Київ, як і вся Україна, ми завжди раді дізнатися щось новеньке і надихає всесвітньою спадщиною разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua