Краща в світі архітектурна фотографія року

З моменту свого заснування в 2012 році, за підтримки Всесвітнього архітектурного фестивалю, премія The Architectural Photography Awards перейшла від місцевих торгових газет до глобальних новинним ЗМІ.

Нагороди включають як професійного фотографа, так і любителя. Категорії варіюються від портфоліо окремої будівлі до одного резюме: з професійною камерою або на мобільному телефоні.

Краща в світі архітектурна фотографія року - фото 1

Краща в світі архітектурна фотографія року - фото 2

Краща в світі архітектурна фотографія року - фото 3

В цьому році архітектурні фотографи всього світу знову представили свої кращі зображення на конкурсі «Архітектурна фотографія», і тепер переможець визначений.

Павло Панічко з Сталібрідж в Манчестері, Великобританія, зі своєю фотографією «Довгий музей Західного Бунда», Шанхай, від Atelier Deshaus, є абсолютним переможцем 2018 року, оголошеного на гала-вечері WAF в Амстердамі, 30 листопада.

Павло також є переможцем в категорії «Портфоліо», нової категорії, доданої до конкурсу в цьому році, за вибором журі цього року, отримавши приз з 6-ю його зображеннями Харбіну оперного театру архітекторів MAD.

Краща в світі архітектурна фотографія року - фото 4

Краща в світі архітектурна фотографія року - фото 5

Краща в світі архітектурна фотографія року - фото 6

В цілому, і переможець портфоліо говорить: «Я люблю фотографувати будівлі, які викликають емоції, і як Long Museum West Bund, так і Харбінський оперний театр були такими структурами. Проведення часу всередині і навколо цих будівель, спостереження за тим, як люди взаємодіють з ними і як світло змінюється протягом дня, було дійсно надихаючим. Це допомогло мені вловити суть будівель, представлених на моїх зображеннях. Зйомка в Китаї сама по собі була складною з точки зору логістики, а й фантастичним досвідом ».

Київ, як і вся Україна, дізнаємося щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.