L'Officine Universelle Buly в Дайкеняме

Магазин L'Officine Universelle Buly в Токіо - це архітектурна екстравагантність - простір, який втілює мости, побудовані L'Officine між епохами та культурами. Половина цього «розрізаного» магазину являється нам прямо з Франції 19-го століття, прикрашена дорогоцінними і дерев'яними виробами. Вся команда французьких ремісників L'Officine приїхала в Японію на кілька тижнів з єдиною метою вибудувати шматок історії.

L'Officine Universelle Buly в Дайкеняме - фото 1

L'Officine Universelle Buly в Дайкеняме - фото 2

L'Officine Universelle Buly в Дайкеняме - фото 3

Інша половина магазину, як дзеркальне відображення, була виготовлена японськими майстрами. Це найсучасніші аспекти Японії, втілені в її фірмовому матеріалі - вощінному бетоні, який тут сформований з елегантністю і неперевершеним мінімалізмом.

L'Officine Universelle Buly в Дайкеняме - фото 4  

Розташований в мезоніні і освітлений блакитними вікнами, в яких зроблені гербарії, магазин являє собою зібрання двох світів, з'єднаних тонкою золотою лінією, що нагадує давнє мистецтво «кінцугі». Як і в шматочку кераміки, тріщини якої сублімувати золотом, а не приховані, справжня природа компанії зроблена яскраво

L'Officine Universelle Buly в Дайкеняме - фото 5

L'Officine Universelle Buly в Дайкеняме - фото 6

L'Officine Universelle Buly в Дайкеняме - фото 7  

Головна мета проекту полягала в створенні простору, що забезпечує ідеальний баланс між європейською і японською культурою.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.