Крихітний будиночок з картону

Fiction Factory, компанія креативних майстрів з Амстердаму, створила лінію крихітних будинків з картону, які можна зібрати за один день.

Його назвали - Wikkelhouse, ряд кемпінгів по всій Європі вже встановив собі таку інновацію, і тепер вони доступні для покупки у Франції, Німеччині, Великобританії, Данії, Бельгії, Люксембурзі і Нідерландах.

Крихітний будиночок з картону - фото 1

Крихітний будиночок з картону - фото 2

Крихітний будиночок з картону - фото 3  

Wikkelhouse - це модульна система. Він може бути доповнений модулем, що містить туалет, ванну кімнату і кухню. Окремі стандартні сегменти можуть бути дуже просто зафіксовані прихованими сполуками, щоб сформувати потрібний простір.

В цілому, завдяки своїй легкій конструкції, фундамент не потрібний.

Основою Wikkelhouse є картон з первинного волокна, виготовлений зі скандинавських дерев. Цей високоякісний картон обертається навколо унікальної запатентованої форми будинку з додаванням екологічно чистого клею. Це призводить до міцної багатошарової структури з оптимальними ізоляційними властивостями і структурною міцністю.

Крихітний будиночок з картону - фото 4

Крихітний будиночок з картону - фото 5

Крихітний будиночок з картону - фото 6

Після обгортання картону, кожен сегмент покривається водонепроникною, але дихаючою плівкою. Ця фольга гарантує, що картон не промокне під час дощу, в той час як будь-яка вологість в картоні завжди може вийти. Зовнішні панелі Wikkelhouse виготовлені з пофарбованої соснової деревини і захищають фольгу від ультрафіолетового / сонячного світла.

Крихітний будиночок з картону - фото 7  

Wikkelhouse відповідає стандартам тимчасового і постійного проживання. Це в три рази більше стійкіше, ніж традиційне будівництво з передбачуваною тривалістю життя не менше 50 років. Перероблені матеріали і можливість повторного використання модулів, гарантує його стійкість.

Київ, як і вся Україна, дізнаємося щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.