Клуб годинників

Watch Club знаходиться на першому поверсі будівлі в Mayfair, на вулиці Albermarle 49 в Лондоні. 130 квадратних метрів - п'ять основних залів: студія, ательє, офіс, VIP Lounge і Executive Office. Інтер'єр складається з історичних та інших предметів з колекції Dimoremilano Progetto Non Finito від студії Dimore Studio.

Клуб годинників - фото 1

Клуб годинників - фото 2

Клуб годинників - фото 3

Студія використовується в якості знімального майданчика і завершена шторами.

В ательє є шафи для показу годинників, невеликий письмовий стіл, два крісла Giò Ponti, деякі історичні предмети інтер'єру і стельова лампа від Arne Jakobsen.

Офіс з довгим столом, який використовують «експерти по годинах», і шафою зі сталі і латуні, який ділить простір на дві частини. За шафою знаходиться VIP Lounge.

Клуб годинників - фото 4

Простір VIP Lounge призначений для найважливіших клієнтів. У латунно-сталевій шафі полиці з зеленого скла використовуються як бар, інтер'єр завершений диваном Giò Ponti, люстрою від Venini і невеликими столиками з колекції Dimoremilano Progetto Non Finito від Dimore Studio.

Клуб годинників - фото 5

Виконавчий офіс використовується Danny Pizzigoni, засновником Клубу Годнників. Він оснащений письмовим столом за індивідуальним замовленням Еміліано Сальче, двома маленькими кріслами P22 від Azucena і стельовою лампою від Arne Jakobsen.

Кухня та ванна кімната виконані в більш індустріальному стилі, з меблями з нержавіючої сталі.

Клуб годинників - фото 6

Київ, як і вся Україна, згадуємо і отримуємо задоволення разом на сайті takeandlive.com.ua.​​​​​​​