Керамограніт з бетонним ефектом

Прекрасне перетворення полімерного матеріалу в найчистішу форму. Складні, мінімальні конструкції обтягнуті нейтральними відтінками, з акцентами з кераміки і кобальту і декоративним елементом, який нагадує про світло-плямисті тіні лісистої місцевості.

Керамограніт з бетонним ефектом - фото 1

Керамограніт з бетонним ефектом - фото 2

Керамограніт з бетонним ефектом - фото 3

Керамограніт з бетонним ефектом - фото 4

Італійська фабрика Fondovalle пропонує величезну різноманітність і завжди актуальні новинки. Маючи більш ніж 50-річний досвід роботи, фабрика є лідером на ринку виробництва та продажу порцеляну для підлоги та стін і плит. Починаючи з 1962 року, Ceramica Fondovalle переслідувала мету естетичної витонченості, якості, зосередженості на деталях, технологічного розвитку та інновацій, охорони навколишнього середовища та землі; це компанія, що складається з людей, ідей і матеріалів, які збираються щодня, щоб запропонувати італійським і міжнародним ринкам кращий італійський дизайн в кераміці. Ось чому технічний дизайн, естетичне дослідження і прагнення до стилістичних тенденцій завжди були для них центральними проблемами, підтримуваними постійними стратегічними інвестиціями і безперервними технологічними інноваціями, що гарантують відмінні виробничі процеси, ексклюзивні високоякісні продукти і ефективне обслуговування.

Керамограніт з бетонним ефектом - фото 5

Керамограніт з бетонним ефектом - фото 6

Керамограніт з бетонним ефектом - фото 7

Керамограніт з бетонним ефектом - фото 8

Керамограніт з бетонним ефектом - фото 9

Нова колекція і її колірне виконання вже доступно для розгляду.

Керамограніт з бетонним ефектом - фото 10

Київ, як і вся Україна, завжди раді поділитися цікавими новинками на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.