KANTO - японський ресторан

Японський ресторан Kanto, який знаходиться в Колико, на озері Комо, всередині класичного палацу в Італії. Роботи над цим проектом було розпочато ще в 2018 році, повністю зданий в експлуатацію ресторан вже в 2019 році. Архітектором цього проекту став Fabio Gianoli.

KANTO - японский ресторан - фото 1

KANTO - японский ресторан - фото 2

KANTO - японский ресторан - фото 3  

За його словами, культура і стиль Японії назавжди зачаровували його, тому він намагався знайти правильний спосіб надати ресторану сильний і поважний аспект їх філософії.

Проект вийшов досить упорядкований, симетричний і строгий, але в той же час з важливими деталями. Простір посилено дзеркальними покриттями стін, які дають ще більшу глибину і розмір ресторану.

KANTO - японский ресторан - фото 4

KANTO - японский ресторан - фото 5

KANTO - японский ресторан - фото 6

Ресторан розділений на два рівня. В обох просторах зони обертаються навколо центрального ядра. На першому поверсі - це бар і суші, повністю готові до прийому за стійкою реєстрації.

Щоб потрапити на верхній поверх, ви можете скористатися внутрішнім ліфтом або сходами, які по периметру збагачені сітчастою завісою в повний зріст, яка охоплює весь простір.

KANTO - японский ресторан - фото 7

KANTO - японский ресторан - фото 8

KANTO - японский ресторан - фото 9  

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.