Як провести Helloween

Хелловін, Хелловін - це містика сну,

Це гарбуза і свічки всюди,

Маскарад в це свято, і все не для Зла,

Адже всюди збираються - Люди !!!

Хелловін - ніч перед Днем усіх святих. Кажуть, Хелловіну не менше двох тисяч років. Витоки цього суперечливого свята бере з кельтської культури. В останні роки свято грунтовно повернулося в Європу, воно також популярне і в деяких азіатських країнах. Діти вбираються в костюми чудовиськ і ходять по сусідських будинках, виторговуючи солодощі. Також влаштовуються маскаради, а в вікно виставляється порожнистий гарбуз з вирізаними очима і ротом, зі свічкою всередині, щоб відлякати духів.

Для більшості українців, на відміну від американців, День всіх святих не має якогось особливого символічного значення, але все ж це відмінна можливість неординарно провести вечір, подуріти і побіситися "на законних підставах" .З кожним роком це свято все міцніше входить в наші будинки, набуваючи більш затишних обрисів - люди збираються, щоб весело і добре провести час. З огляду на те, що це свято знаходиться в середині осені, то воно має дуже яскраве її забарвлення. Колірна гамма Дня всіх святих дуже характерна цій порі - чорно-сіра земля, прозоро-білий туман, помаранчевий колір листя і натуральне дерево.

Как провести Хэллоуин - фото 1

Звичайно, можна традиційно запалити багато свічок, поставити красиву пику-гарбуз і зробити цікавий макіяж-грим. Але, ми пропонуємо, зробити по-справжньому затишне тепле свято, при цьому одягнувши його максимально модно і стильно. Ні, звичайно, це не означає, що потрібно повністю змінити інтер'єр, але все ж варто подбати про деякі елементи, які допоможуть у створенні потрібної атмосфери. Ці елементи можуть бути в різних кімнатах, а в потрібний момент збиратися разом, щоб вдихнути свято у «вибране» приміщення. У холодну пору року дуже доречно зробити вечірку з використанням натуральних пледів чорно-білої, чорно-сірою або чорно-помаранчевої гами. Крім затишку, вони зможуть додати якийсь ефект маскараду.

Характерною рисою Хеллоувіна можна вважати - свічки, але для створення правильного настрою свята, варто враховувати їх зовнішній вигляд. Дуже тематично виглядатимуть свічники зі структурованого бетону, як би, передаючи атмосферу потойбічного світу. У комплекті з ними, ми пропонуємо, використовувати лампи з натурального дерева, які створять ефект відкритого вогню. Для підтримки потрібного колориту в приміщенні, можна додати килимки чорно-сірої або біло-помаранчевої гами, виконані зі штучного ротанга.

Как провести Хэллоуин - фото 2

Как провести Хэллоуин - фото 3

Родзинкою святкового приміщення обов'язково стануть пуфи яскраво-оранжевого кольору, що дублюють головний атрибут Хеллоувіна - гарбуз. Закінчити оформлення вечірки можна за допомогою яскравих декоративних подушок помаранчевого кольору і екстра-ординарних декоративних пташок. Повертаючись до того, що ми не пропонуємо повністю змінити інтер'єр, все ж хочеться відзначити, що є й елементи меблів, які найбільш вдало вписуються в «Halloween style» - це, звичайно, брутальні крісла та дивани, каркас яких цілком з металу пофарбованого в чорний колір, у поєднанні з сірими подушками з шеніла. Вони повністю вписуються в концепцію потрібного настрою і ідеально підходять за колірною гамою.

Підводячи підсумки, можна сказати, що до проведення свята - готові, практично можна відчути затишок, представляючи все це на своїх місцях. Не забудьте озброїтись хорошим настроєм - «Пора Святкувати - ласкаво просимо, до Нас на Вечірку !!! ;)