Як відреставрувати крісло

Ми вже обговорювали, що купуючи меблі, ми дуже ретельно їх підбираємо і хочемо, щоб вона нас радувала досить довго. Але в процесі експлуатації, ми часто стикаємося із змінами предметів меблів. На жаль, іноді чищенням не обійтися, меблі - вимагають реставрації.

В першу чергу, ми задаємося питанням, як відреставрувати крісло своїми руками? Практично завжди, ми схильні спробувати зробити це самостійно. Часто, це дійсно можливо, варто лише звернути увагу на певні особливості різних матеріалів.

Як відреставрувати крісло - фото 1

Як відреставрувати крісло - фото 2

Як відреставрувати крісло - фото 3   

Як відреставрувати дерев'яне крісло? Якщо в реставрації потребують дерев'яні елементи потрібно мати до них доступ. Іноді буває досить звільнити каркас, але можливо доведеться розкрутити його повністю. Зазвичай дерев'яні елементи вимагають реставрації через подряпини, потертості або відшарування фарби, так само можуть з'явитися тріщини. З невеликими тріщинами допоможе впоратися смола, що надась кріслу деякої ексклюзивності. Для відновлення фарби, необхідно гарненько відчистити поверхні, видалити бруд, що утворився і ознайомитися з інструкцією обраної фарби. Після фарбування, дайте деталям добре висохнути і можна приступати до складання.

Як відреставрувати шкіряне крісло? Першим етапом завжди буде - видалення плям і загального забруднення. Плями від ручки, соку, вина можна видалити за допомогою спиртовмісних речовин, жир і загальне забруднення видаляють мильним розчином. Далі слід знежирити всю поверхню, при наявності дрібних тріщин - використовують рідку шкіру і можна приступати до фарбування. Коли крісло повністю висохло, варто нанести спеціальний лак для шкіри, що збільшить її зносостійкість.

Як відреставрувати крісло - фото 4

Як відреставрувати крісло - фото 5

Як відреставрувати крісло - фото 6

Как отреставрировать кресло - фото 7

Як відреставрувати старі крісла? Часто можна почути, що раніше меблі служили століттями і не зрівняється з новими виробами, тому багато хто намагається дати нове життя дуже старим предметам меблів, це навіть може служити захоплюючим хобі і дає цікаві несподівані результати. Отже, ми знову починаємо з оцінки обсягу роботи:

  • звільняємо і розбираємо каркас. Шліфуємо, чистимо, витираємо, фарбуємо і сушимо;
  • оцінюємо стан подушок і їх нутрощів. Міняємо поролон, пружини або шиємо нові внутрішні подушки. Підбираємо нову оббивку, яка може повністю змінити стиль крісла, або оновити його, але залишити в тому ж стилі. Якщо подушки знімні, то варто пошити і знімні чохли, що дасть можливість легше за ними доглядати надалі. Якщо подушки не знімні, нову оббивку зазвичай кріплять меблевим степлером і закривають скоби декоративної тасьмою, або шнуром.​​​​​​​
  • насолоджуємося отриманим результатом.

Київ, як і вся Україна, дізнаємося щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.