Junya Ishigami спроектує Serpentine Pavilion 2019

Японський архітектор Junya Ishigami, відомий своїми експериментальними конструкціями, які інтерпретують традиційні архітектурні традиції і відображають природні явища, був обраний для проектування галереї Серпентин 2019 року.

Junya Ishigami спроектує Serpentine Pavilion 2019 - фото 1

Дизайн павільйону Серпентин 2019 року зроблений шляхом розташування шиферу для створення єдиного даху з навісом, що, здається, з'являється з-під землі. Усередині павільйон є замкнутим печерним простором, притулок для споглядання. Для Junya Павільйон формулює свою філософію «вільного простору», в якій він шукає гармонію між штучними структурами і тими, які вже існують в природі.

Junya Ishigami спроектує Serpentine Pavilion 2019 - фото 2

Junya Ishigami спроектує Serpentine Pavilion 2019 - фото 3

Junya Ishigami спроектує Serpentine Pavilion 2019 - фото 4

Junya Ishigami спроектує Serpentine Pavilion 2019 - фото 5

Junya Ishigami спроектує Serpentine Pavilion 2019 - фото 6

Junya Ishigami - володар премії «Золотий лев» на Венеціанській бієнале архітектури в 2010 році, його велика персональна виставка в Fondation Cartier для сучасного мистецтва в 2018 році отримала визнання критиків і відправилася в Power Station of Art в Шанхаї. Він відомий своїми конструкціями, схожими на сновидіння, які включають природний світ - пейзажі, ліси і хмари, в архітектурну практику, в якій людство вважається частиною природи.

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.