Ідеальний подарунок

Новий рік, Різдво, день святого Миколая - в повітрі витає святкова аура. Люди снують по місту в пошуках подарунків, посміхаючись святковій атмосфері.

Ідеальний подарунок - фото 1

Ідеальний подарунок - фото 2

Ідеальний подарунок - фото 3

Завжди актуальними класичними подарунками залишаються в ці дні - шампанське, цукерки, кава ...., Але є і трендові подарунки, які притаманні певним періодам.

Чим же ми хочемо порадувати своїх близьких в цьому році?

З огляду на «важкі» часи, максимальну увагу приділяють практичним подарункам. З цієї точки зору, великим інтересом стали користуватися інтер'єрні подарунки - це не просто статуетки-символи року, а те, що має практичне значення - годинник, вази, свічки, цікаві ялинкові іграшки і незвичайні ялинки, подушки, аксесуари для гаджетів, підставки, фоторамки , килими, дзеркала і картини.

Ідеальний подарунок - фото 4

Ідеальний подарунок - фото 5

Ідеальний подарунок - фото 7

Важливою особливістю подарунків останніх декількох років можна відзначити їх «спрощену» спрямованість. Цінуються вироби з натуральних матеріалів, з мінімальним використанням будь-яких покриттів і обробок. Кольори подарунків - неяскраві - натуральне дерево, сірий, бежевий, якщо вироби кольорові, то використовується один, два, максимум, три кольори. Дизайн простий і лаконічний.

Ідеальний подарунок - фото 8

Ідеальний подарунок - фото 9

Ідеальний подарунок - фото 10

 Ідеальний подарунок - фото 11  

Київ, як і вся Україна, завжди раді підібрати щось цікаве разом з Вами на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua. Ми - до свят готові, а Ви ?!