Франсін Хубен

Архітектурне бюро Mecanoo офіційно засновано в Делфті, Нідерланди, в 1984 році і складається з багатопрофільного колективу професіоналів з 25 країн. В команду входять архітектори, інженери, дизайнери інтер'єрів, містобудівники, ландшафтні архітектори та інженери-архітектори.

Компанію очолюють креативний директор, партнер-засновник Франсін Хубен, директор по дизайну та досліджень, партнер Dick van Gameren і технічний директор Friso van der Steen.

Проекти Mecanoo варіюються від окремих будинків до житлових кварталів і хмарочосів, міст і польдерів, шкіл, театрів і бібліотек, готелів, музеїв і навіть каплиці.

Франсін Хубен вирішувала стати архітектором, коли одного разу відвідала свого брата, який навчався в Технічному університеті в Делфті і побачила там макет кімнати.

Кожне проект-будівля Франсін вважає своєю дитиною, її архітектура, зачіпає всі почуття. Вона тепла, інтуїтивна, тактильна, добре опрацьована, і акустика повинна бути гарною, інакше можна збожеволіти. Існує професійний мінімалізм - все повинно бути сірим, бетонним, скляним і металевим - таке Ви не знайдете у Франсін. Її найменший проект, площею менше 100 квадратних метрів, є самим особистим - це каплиця Святої Марії Ангелів в Роттердамі.

     

Свій будинок у Роттердамі Франсін називає - протистоянням - це постійна лабораторія, з бетонною підлогою, різними сходами і акустичним стелею, це справжній «випробувальний полігон».

Створюючи затишок і цивілізацію для багатьох, Франсін дуже любить відпочивати в маленькому красивому наметі в національному парку. Вогонь, сім'я і друзі навколо - це те, що робить її щасливою.

Київ, як і вся Україна, згадуємо і отримуємо задоволення разом на сайті takeandlive.com.ua.