Естетичне харчування

Найочікуваніша подія року для ентузіастів дизайну, а саме 58 Перший тиждень дизайну в Мілані, підійшло до кінця. Така подія вимагає достатньої уваги і часу, в цьому році - з 9 - по 14 квітня.

Насолодившись новинками на виставці, хочеться продовжити день або вечір в гідному місці, де можна продовжити естетичну насолоду. Хочемо звернути Вашу увагу такі прекрасні заклади:

  • Solo Crudo - це місце, призначене для тих, хто хоче подбати про себе, з інтегрованою кухнею сирої їжі, яка демонструє особливу чутливість до збереження корисних і поживних властивостей їжі. Ресторан, розташований в Centro Direzionale в Мілані, інтерпретує цю філософію в естетичному ключі, приділяючи особливу увагу розвитку гармонійного архітектурного простору. Для збагачення навколишнього середовища, посилення «сирого» компонента, використовується необроблений ламінат, який використовується для фільтрації стіни між кухнею і залом.

  • В City Life, в самому серці нового Мілана, «Attimi by Heinz Beck» пропонує справжній досвід для гурманів, розроблений Хайнцем Беком, німецьким шеф-кухарем, удостоєним трьох зірок Мішлен, і вже став орієнтиром. Ресторан був створений завдяки співпраці Beck&Maltese Consulting і Chef Express (Cremonini Group). Неформальний ресторан, велика кількість стільців, диванів, табуреток і крісел з круглими квадратними столиками, невеликими столами і прилавками, структурованими навколо колон, які ідеально поділяють кімнату на зони: від коктейлю до їдальні, аперитив і бістро. Обстановка оформлена в широкій палітрі нейтральних кольорів, в основному сірих, з деякими переривчастими вставками яскравих кольорів.

  • Тонка лінія з'єднує прагнення до сучасності і увагу до традицій, очікування нового і почуття родинного затишку. Така тема проекту, розробленого Vudafieri-Saverino Partners для сучасної інтерпретації закладу міланської вишуканої кухні, облагородженого двома зірками Мішлен. Дизайн інтер'єру представляє собою кращі теплі тони горіху каналетто, тканини обгортають і прикрашають простір, а кольори відображають колір міланського житлового району, де народився ресторан. Вхід відразу викликає зв'язок з Міланом і його історією з оригінальною барною шафою 1950-х років, розробленою Освальдо Борсані. Дерев'яна основа і мармурові полиці створюють вишуканий контраст з сріблястими відтінками і з синім фоном, який нагадує логотип ресторану і надає глибину навколишньому середовищу. Простір доповнено оксамитовими пуфами і великиою круглою люстрою з тканини.

  • Caffè Fernanda є частиною проекту по реконструкції колекції Pinacoteca di Brera і бере своє ім'я від далекоглядного директора Фернанди Вітгенса, який відповідав за відкриття музею в 1950 році, після жахливої бомбардування 43-го року. Інтенсивний бірюзовий колір, обраний для стін, відповідає різним теплим тонам, які можна знайти в 38 виставкових залах, і підносить великі твори мистецтва, представлені в кафе.

Відвідуйте виставки, приїжджайте у відпустку і отримуйте естетичну насолоду під час їжі!!!

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.