Чим затонувати меблі?

Деревина будь-якої породи має свої особливості - природний блиск і красу, тонування ж здатне надати новий візерунок, яскравий цікавий, парою абсолютно невластивий даній породі дерева. Тонування - це обробка поверхні спеціальними засобами за певною технологією. Якщо розібратися в цьому процесі, то можна все це виконати своїми руками. Зазвичай використовують три види фарбувальних складів:

  • акрилова фарба - сильно просочує поверхню, тому зазвичай використовується в розведеному вигляді із засобами для декорування - глезаль або молдинг;
  • протрава - це сухий пігмент, який розбавляють водою. Він впливає на поверхню хімічно, тому проникає дуже глибоко і колір виходить дуже яскравим, але поверхня вимагає обов'язкової обробки лаком на масляній основі;​​​​​​​
  • морилка або патінація - один з найпоширеніших складів, який не вимагає просочення перед і розкриття лаком після нанесення. Морилка - має певний колір, патінація - колеруется індивідуально.

Чим затонувати меблі - фото 1

Чим затонувати меблі - фото 2

Чим затонувати меблі - фото 3

Чим затонувати меблі з сосни? Сосна - це порода дерева, якому притаманний гарний янтарно-золотистий тон. Меблі з цієї деревини дихають, до того ж ціна матеріалу робить їх​​ дуже доступними, тому найчастіше, сосна залишається в своєму природному вигляді, може покриватися лаком або масло-воском. Якщо Ви все ж захотіли затонувати вироби з сосни, варто добре підготувати поверхню і використовувати анілінові барвники і водні розчини солей, дубильних речовин і кислот.

Чим затонувати меблі з дсп? А ось дсп - тонувати не варто. Плівка, якою покривають дсп - це пасивний матеріал, у якого дуже слабке зчеплення з лаками і фарбами, тому намагайтеся відразу вибирати відповідний колір!!!

Чим затонувати меблі - фото 4

Чим затонувати меблі - фото 5

Чим затонувати меблі - фото 6 ​​​​​​​ 

Чим затонувати лак для меблів? Щоб затонувати лак, потрібно розуміти на якій основі він зроблений: маслорозстворюючий тонуючий пігмент додають в масляні лаки, спирторозчинний - використовують для спиртових. Але з тонованим лаком потрібно працювати дуже акуратно, розводити весь обсяг відразу, наносити тонким шаром, щоб уникнути нерівномірного тонування.

Чим затонувати подряпини на меблях?

Подряпини - неминуче з'являються на різних предметах меблів, тому існує досить багато способів їх видалення - від народних до професійних засобів: це може бути меблевий штрих, віск м'який або твердий або спеціальний маркер.

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити і поспілкуватися в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.