Чим виводити плями з дивану?

Чим виводити плями з дивану - одне з багатьох питань, з якими ми стикаємося всі і, буває, навіть досить часто, особливо, коли в будинку є діти або домашні тварини. Як ми вже не раз, обговорювали - це питання тісно пов'язане з матеріалом з якого зроблений диван.

Чим вивести пляму з дивану, якщо диван зроблений зі шкіри або шкірозамінника? Така оббивка вважається найлегшою в догляді, її досить протирати ганчірочкою від пилу або, при необхідності, вимити мильним розчином. Але багато хто не люблять цей варіант, так як влітку - шкіра сильно парить, а взимку - дуже холодна.

Чем выводить пятна с дивана - фото 1   

Тканина - це найпоширеніший варіант оббивки, який дає можливість широкого вибору кольору, малюнку і фактури. Чим можна вивести пляму з дивану з тканини? На це питання не можна відповісти так просто, не знаючи з якої саме тканини зроблений диван. Чим більше натуральний склад тканини, тим делікатніше має бути обслуговування. Так деякі тканини допускають чистку за допомогою соди, деякі - з мильним розчином, так само є і спеціальні засоби в інструкції до яких можна уточнити, до яких видів тканин вони можуть бути застосовані.

Якщо оббивка Вашого дивана містить шовк - краще не вигадуйте нічого! На питання - чим вивести плями з оббивки дивану? Найкраща відповідь - зверніться до фахівців, які займаються чисткою оббивок. Шовк - дуже вибагливий, при будь-якій спробі делікатно почистити цю тканину, буде залишатися ореол, діаметр якого буде збільшуватися після кожної Вашої спроби його прибрати.

З якою б оббивки не був виконаний Ваш диван, будь-яку чистку варто починати з невеликої ділянки, збоку або ззаду дивана, щоб не зіпсувати диван на самому видному місці.

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.