Чим продезінфікувати меблі?

Перш, ніж обговорити ніж продезінфікувати меблі, варто зрозуміти, навіщо це роблять. Дезінфекцію проводять в періоди, коли організм особливо сильно схильний до вірусів, зазвичай це осінньо-зимовий сезон. Але в приміщеннях, де з'являються маленькі члени родини, дезінфекцію проводять значно частіше.

Чим продезінфікувати меблі - фото 1   

Дезінфекція - це не просто вологе прибирання, це обробка приміщень зі спеціальними засобами. Але щоб не зіпсувати меблі, необхідно знати, чим можна користуватися.

Чим продезінфікувати нові меблі? Всім відомі хімічні і народні засоби для дезінфекції, але вони досить агресивні, як для людини - його шкіри, слизових оболонок, дихальних шляхів, так і для багатьох матеріалів з яких зроблені меблі. Те ж стосується ефірних масел, які вважаються досить ефективними, але можуть залишати сліди на поверхнях. Більш безпечними методами для оточуючих поверхонь можна вважати ультрафіолетову лампу і рециркулятор повітря. Ультрафіолетові лампи використовуються в багатьох медичних установах, дитячих садах і приватних будинках. Пристрій підходить для дезінфекції приміщень протягом 20 хвилин, з наступним провітрюванням протягом - 30 хвилин. Дуже важливо, щоб в кімнаті в цей момент не було людей, тварин і рослин. Існують ультрафіолетові лампи для замкнутих просторів - простір всередині шафи, холодильника і тд. Рециркулятор - пропускає через себе заражене повітря, очищає його ультрафіолетовими променями і випускає чистий. Такий спосіб дезінфекції може застосовуватися в присутності людей, тварин і рослин.

Чим продезінфікувати меблі - фото 2  

Ці види дезінфекції використовуються для очищення повітря і поверхонь, тоді ніж продезінфікувати м'які меблі? М'які меблі вимагають більш глибокого, але безпечного чищення. Для цього можна використовувати сучасні хімічні засоби, інструкція із застосування яких підкаже, як це зробити правильно або повернутися до всім відомого засобу - соди. Харчова сода - це універсальний засіб для дезінфекції, яка безпечна для здоров'я, не викликає алергій і видаляє запахи. Існує безліч рецептів чищення цим народним засобом м'яких меблів, але перш ніж застосувати їх, варто спробувати на невеликій непомітній ділянці.

Як продезинфікувати старі меблі? Старі або чужі меблі зазвичай намагаються продезінфікувати з більшою ретельністю - содою, спиртом, марганцівкою, хлоргексадіном, Доместосом і тд. Але якщо робити прибирання досить часто, а генеральне - з мильним розчином, хоча б раз на місяць і прибрати всі можливі пило- та мікробо-збірники, то таких «ретельних» способів можна і не використовувати.

Київ, як і вся Україна, дізнаємося щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.