Приватна вілла

Двоповерхова структура м'яко вписується в існуючу топографію завдяки чіткій мові форм і гармонійного кольору. Розумна зовнішня і внутрішня концепція приватної вілли вражає сучасною архітектурою і простою елегантністю. Чіткі лінії і збалансовані пропорції формують властивість відповідно до індивідуальних потреб жителів і представляють окремі елементи як концептуальне ціле.

Приватна вілла - фото 1

Приватна вілла - фото 2

Приватна вілла - фото 3

Приземкувата зона входу з симетрично розташованою кладкою кидається в очі відразу ж з вулиці. Внутрішній двір захищений від сторонніх очей за допомогою садового дизайну і чітко розташованих кущів. Тільки вузькі вхідні двері надають вхід відвідувачеві. Дзеркальне скло, встановлене поруч з передніми дверима, робить вхід більшим і запрошує людину увійти в стильний і доброзичливий інтер'єр.

Приватна вілла - фото 4

Бумерангообразну будівлю красиво обрамляє басейн. Перший поверх характеризується шармом і простотою. Поєднання світлої базової структури і великих областей скла створює разючу взаємодію між чуттєвою, сучасною архітектурою і природним середовищем.

Приватна вілла - фото 5

Приватна вілла - фото 6

Приватна вілла - фото 7

Приватна вілла - фото 8

Приватна вілла - фото 9

Внутрішнє оздоблення кімнат виконане в блискучо-білому кольорі, що надає інтер'єру чуттєвості. Стильна фурнітура та цілеспрямовано відібрані меблі в поєднанні з сучасними елементами дизайну доповнюють естетичний вигляд вілли. Ця нова будівля забезпечує повну комплектність і природність, що було первинними вимогами власника.

Київ, як і вся Україна, завжди раді знайти надихаючі об'єкти на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.