Автобус Bauhaus

«Wohnmaschine», дослівно «жива машина» - є мініатюрною копією на колесах школи Баухаус в Дессау, створена архітектором Ван Бо Ле-Ментцелем. Композиція складається з скляних стін оригінальної будівлі з написом Герберта Баєра на одному із зовнішніх фасадів.

Цей автобус був зроблений на честь 100-річчя школи Баухаус. Заснована в 1919 році Вальтером Гропіусом, за 14 років свого існування (1919-1933) школа мистецтв і дизайну залишила глибокий і міцний слід в двадцятому столітті.

Автобус Bauhaus - фото 1

Автобус Bauhaus - фото 2

В рамках більшого проекту під назвою «обертаються трикутники» від Savvy Contemporary, Wohnmaschine також є спробою вивчити вплив і можливості Баухауса в нашому сучасному суспільстві: «Слова і дії спрямовані на те, щоб кинути виклик і трансформувати традиції Баухауса в сучасності і модернізмі».

Автобус Bauhaus - фото 3

Автобус Bauhaus - фото 4

Автобус Bauhaus - фото 5

Інтер'єр площею 15 кв. м призначений для проведення виставок, переговорів і семінарів по мірі того, як він залишає Дессау і подорожує по всьому світу через Кіншаса, Берлін і Para Site в Гонконзі. «У дизайну є сила. Це створює нашу середу, нашу взаємодію, наше перебування в світі », - пояснила організація.

Проект фінансується Німецьким федеральним фондом культури Bauhaus Heute Fund.

Wohnmaschine вже покинув Берлін і буде в Кіншасі з 4 по 12 квітня.

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.