Арки

Арка - це особливий естетичний архітектурний елемент, який з'явився у другому тисячолітті до н.е. в архітектурі Стародавньої Месопотамії. Особливість арки полягає в тому, що вона відчуває дотичне механічне напруження, тому для її побудови потрібен спеціальний розрахунок.

Історія розвитку архітектури показує велику різноманітність арок і по сей день цей елемент залишається дуже вишуканим і актуальним по всьому світу. Арки виконують з найрізноманітніших матеріалів.

Бездоганна форма арок створює особливу естетику, яку по праву поважають всі архітектори. Можемо розглянути невелику частину проектів з цим елементом зроблених найближчим часом:

  • Мелілья - центральний ринок, Іспанія, реконструкція 2018 р

Арки - фото 1

  • Затишний будинок в Дананге, В'єтнам, 2018 р

Арки - фото 2

Арки - фото 3

  • Готель Pantheon Iconic Rome, Італія, 2018 р

Арки - фото 4

Арки - фото 5

  • Gloriette Guesthouse, Італія, 2018 г. - готель, в якому арка звучить, як лейтмотив, зустрічаючись в найрізноманітніших будівельних і декоративних елементах.

Арки - фото 6

Арки - фото 7

Арки - фото 8  

  • Квартира в Вільнюсі, Латвія, 2018 г. - цікаво демонструє отвір у вигляді «полуарки».

Арки - фото 9  

  • «Будинок з плиток», 2018 г. - це спеціально створене житловий простір для представлення колекції плитки «Конфетті» від бренду Ceramica Vogue.

Арки - фото 10

  • Palazzo Daniele, Гальяно-дель-Капо, Італія, 2019 - дивовижна будова 1861 року зберегла в собі чудові арочні отвори і склепіння стель архітектури 19-го століття і додало після реконструкції стильні дизайнерські предмети меблів.

Арки - фото 11

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.