Архітектурне бюро Pitsou Kedem Architects

Pitsou Kedem Architects - це студія, яка відкрилася в 2000 році і відповідає за розробку і планування багатьох проектів в Ізраїлі та останнім часом в Європі. Pitsou Kedem - народився в 1970 році в Тель-Авіві, Ізраїль, заснував студію після закінчення навчання в Архітектурної асоціації архітектурного факультету (AA).

В роки становлення студія постійно підтримувала діалог з фундаментальними принципами мінімалізму: скорочення і помірність, чіткі лінії для кожного елементу, поділ конструкційних матеріалів як частина процесу, розробленого, щоб уникнути несуттєвого, щоб підкреслити істотне і уточнення та пошук сутність простору.

Архітектурне бюро Pitsou Kedem Architects - фото 1

Архітектурне бюро Pitsou Kedem Architects - фото 2

Архітектурне бюро Pitsou Kedem Architects - фото 3

Разом всі ці елементи призводять до сильної архітектурної концепції, яка є безкомпромісною в її пошуку абсолютної істини, в її прагненні до чистоти форми і досягненні просторового сприйняття комфорту і спокою.

Це постійне прагнення до простоти призводить до складних і точних елементів, що, в свою чергу, сприяє їх унікальності. У дослідженнях були використані великі зусилля для нових матеріалів і, зокрема, для матеріалів, які будуть використовуватися для створення зовнішніх конструкцій і оболонок. Поєднання різних матеріалів і різних архітектурних і дизайнерських мов і навіть, іноді, різних шкіл дизайну, створювало в багатьох проектах дивовижне і драматичне напруження.

Студія розробляє проекти, що охоплюють широкий спектр розмірів і складнощів. Від дизайну інтер'єру ресторанів, магазинів і житлових приміщень до дизайну приватних резиденцій, готелів і житлових комплексів.

За роки роботи, студія була удостоєна багатьох нагород. Дизайни були представлені в багатьох фахових виданнях по всьому світу, а також на провідних архітектурних веб-сайтах.

Архітектурне бюро Pitsou Kedem Architects - фото 4

Архітектурне бюро Pitsou Kedem Architects - фото 5

Архітектурне бюро Pitsou Kedem Architects - фото 6

Батько Pitsou Kedem був будівельним підрядником, і в дитинстві Pitsou часто супроводжував його на будівництво і вже тоді дуже цікавився процесом, який починається з копання глибоко в землі і закінчується побудованою конструкцією. Вже у віці 10 років він вирішив, що повинен був задокументувати весь процес, і з тих пір Pitsou зобразив на камеру всі процеси, які відбувалися на будівельних майданчиках батька, але тоді він мріяв стати фотографом. До цього дня, Pitsou вважає, що вплив любові до фотографування присутній в його кожної архітектурній роботі, головним чином в тому, як він розставляє світло і тінь.

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися на нашому сайті takeandlive.com.ua