Архітектура продуктивності

«Coworking» - це новітня розробка, яка була продиктована стрімким технічним прогресом і вимогам до нової формації працівників. З моменту свого органічного народження в 2000-х роках у високотехнологічному світі району Сан-Франциско «коворкінг» неухильно зростав, особливо після глобальної економічної кризи. Бажання відокремитися від традиційних ієрархічних бізнес-моделей викликало необхідність в нових просторах, пристосованих для цих цілей.

Архітектура продуктивності - фото 1

Архітектура продуктивності - фото 2

Архітектура продуктивності - фото 3

Обмін знаннями та створення мережі вимагали, щоб ідея економіки з відкритим вихідним кодом перейшла в фізичний простір. Таким чином, коворкінг-простіриам надаюсь перевагу офіси з відкритим плануванням, з невеликими, часто частково закритими конференц-центрами, креативними куточками з великою кількістю сидячих місць: невимушеною обстановкою, в якій творчі соки знаходяться в постійному русі.

Деякі з найбільш екстравагантних проектів включають спортивні зали та басейни, бари, столи для пінг-понгу і ясла для самих маленьких. Простір, в яких активність і відпочинок, зосередженість і зустрічі можуть відбуватися як взаємозамінні і не розсіювати таке жадане почуття спільності.

Архітектура продуктивності - фото 4

Архітектура продуктивності - фото 5

Архітектура продуктивності - фото 6

Завдання коворкінгових майданчиків усього світу полягає в тому, щоб створити ідеальні умови для роботи в різних областях і врахувати всі потреби професіоналів-фрілансерів:

  • Ефективне використання простору і матеріалів визначає Rope Wave Офіс в Шанхаї від Usual Studio. Займаючи всього 160 кв.м., макет спроектований таким чином, щоб максимально продуктивно адаптувати всі доступні області. Наприклад, маленький куточок під зоряним небом перетворився в місце для читання та виставки.

Архітектура продуктивності - фото 7  

  • Проект Waterdog - показує глибоку повагу до багатої історії будівлі. Дизайнери Klaarchitektuur звели абсолютно нову споруду в головній каплиці. Чистий сучасний стиль штабелювати офісних приміщень у комунальній каплиці створює прекрасний неповторний контраст старих і нових, витриманих і незайманих, вигнутих і прямих ліній. Одним з найбільш вражаючих ефектів цього підходу є відчуття, що, увійшовши в цей простір, користувач може прочитати історію, відображену в стінах будівлі, його витоки, падіння і відродження.

Архітектура продуктивності - фото 8

  • Коворкінг в Гонконзі «Робочий проект», спроектований Патріком Бланком. Концепція дизайну скульптурних конференц-залів була заснована на поетичних інтерпретаціях історії прибережного району і динамічній атмосфері рибальської спільноти, яка колись збиралося під навісами для човнів.