Різноманітність стелажів

«За кожним письменником стоїть велика книжкова шафа», - відома фраза американського письменника Джастіна Кроніна. Зараз її вже сміливо можна перефразувати з закінченням «...... .. стелаж». Будь-яке місце ідеально підходить для стелажа: вітальня, спальня, студія, офіс ... Вибір того, що вам потрібно, вимагає деякого опрацювання. Подумайте, де ви збираєтеся це зробити, про доступний просторі і матеріали.

Разнообразие стеллажей - фото 1

Разнообразие стеллажей - фото 2

Разнообразие стеллажей - фото 3

Разнообразие стеллажей - фото 4

Разнообразие стеллажей - фото 6

Якщо у вітальні є місце, ви можете підкреслити ваші томи книг у всій їх красі. Оптимізуйте і використовуйте кожен квадратний метр вашого будинку. Можна вибрати настінні полки, вони виглядають дуже стильно і можуть бути зроблені різних розмірів, кольорів, а так само кріпитися на різній відстані. Можна зайняти частину стіни або якщо приміщення дуже велике, можна зробити стелаж на всю стіну, надаючи кімнаті стиль і індивідуальність. Секційний стелаж-полки надає всю необхідну гнучкість: безліч різних модульних елементів можна зібрати, отримавши індивідуальне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам, можна чергувати полки, відкрите зберігання і зберігання за дверцятами і скриньками і отримати стильний предмет меблів.

Разнообразие стеллажей - фото 7

Разнообразие стеллажей - фото 8

Разнообразие стеллажей - фото 9

Разнообразие стеллажей - фото 10

Якщо стелаж буде розташований в спальні, дуже важливо, підібрати правильно пропорції. Це не буде основний предмет меблів і він повинен поєднуватися з ліжком, шафою, тумбочками, столиками і комодами. Найчастіше, варто віддати перевагу вузькому стелажу в відповідному забарвленні, щоб не перевантажити кімнату.

Разнообразие стеллажей - фото 11

Разнообразие стеллажей - фото 12

Разнообразие стеллажей - фото 13

У квартирах, будинках або офісах з відкритим простором стелаж може стати елементом перегородки. Таким чином, можна вибрати двосторонній стелаж з достатньою висотою, створюючи ідеальні пропорції.

Стелаж - це персоналізований предмет меблів, тому можна знайти незліченні конфігурації і моделі - від найпростіших до самих ексцентричних інтерпретацій.

Також варто звернути увагу на матеріал. Дерев'яні стелажі - це позачасова класика, незважаючи на стиль його виготовлення! Поєднання дерева і металу зараз є найбільш актуальним.

Київ, як і вся Україна, завжди раді запропонувати свої варіанти і розробки новинок разом на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.