«Називай мене своїм ім'ям»

«Називай  мене своїм ім'ям» - один з найбільш обговорюваних фільмів 2018 роки від італійського кінорежисера Luca Guadagnino.

Висунутий на Оскар в чотирьох категоріях (кращий фільм, кращий актор для Тімоті Чаламета, кращий адаптований сценарій від Джеймса Айворі з роману Андре Асіман і найкраща оригінальна пісня - Суфьян Стівенс, Mistery of love), фільм - це особистий любовний лист до Заміської місцевості Ломбардія, де живе італійський режисер Лука Гуаданьїно.

Зови меня своим именем - фото 1  

Зови меня своим именем - фото 2

Зови меня своим именем - фото 3

Зови меня своим именем - фото 4

Стара вілла Albergoni 17-го століття стає фоном для більшої частини фільму. Приголомшливі-шикарні кімнати, створені для фільму, є абсолютним винаходом, хоча здаються абсолютно реальними. Все завдяки одному і дизайнеру Guadagnino Violante Visconti di Modrone, який умеблював весь будинок, що було досить складним завданням, оскільки Вілла Альбергоні досить велика і практично порожня.

Зови меня своим именем - фото 5

Зови меня своим именем - фото 6

Зови меня своим именем - фото 7

Зови меня своим именем - фото 8

Щоб зробити інтер'єри відповідними тимчасового періоду, Visconti і Guadagnino підбирали меблі і картини з антикварних магазинів і навіть внесли особисті сімейні речі.

Результат вийшов приголомшливим, що можна оцінити, подивившись фільм.

Київ, як і вся Україна, завжди раді знайти щось цікаве на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.