ZEITRAUM - новинки 2018

Початок року завжди символізується новими колекціями і концепціями. Так німецький виробник меблів ZEITRAUM вже готовий представити своє бачення нового року: «Для презентації наших нових меблевих конструкцій, які будуть представлені вперше в Кельні в 2018 році, ми шукали незвичайне місце. Ми не тільки фотографуємо нашу колекцію в студії, але і вставляємо її в контекст. Для нас дійсно важлива - архітектура, житловий простір, будівельні матеріали, щоб фотографуючи розвивати світ, що відображає сенс життя і пробуджувати надихаючі спогади ».

ZEITRAUM - новинки 2018 - фото 1

ZEITRAUM - новинки 2018 - фото 2

ZEITRAUM - новинки 2018 - фото 3

ZEITRAUM - новинки 2018 - фото 4

Таким місцем для нової колекції стала Бавовнопрядильна фабрика в Лейпцигу, яка є великим простором для різного роду проектів. Тут можна знову відкрити для себе «старий» Берлін до того, як були залатані вибоїни, відремонтовано фасади та пофарбовані стіни. Нова колекція меблів відвідала майстерні. Тому фото галерею характеризує взаємодію великих промислових вікон і червоної кладки. Матеріали меблів, американський горіх, вибір тканини і концепція кольору були повністю інтегровані в майстерні.

ZEITRAUM - новинки 2018 - фото 5

ZEITRAUM - новинки 2018 - фото 6

ZEITRAUM - новинки 2018 - фото 7

ZEITRAUM - новинки 2018 - фото 8

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке і неймовірне разом з Вами на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua