Виставковий післясмак

19-20 листопада в Києві, за адресою вул. Десятинна 12 пройшла виставка в рамках проекту «Всi. Свої» за напрямом« Будинок і декор ».

На виставці було представлено безліч товарів - від найпростіших звичайних диванів, до найнеймовірніших дизайнерських рішень. Кожен міг знайти для себе щось цікаве. Щиро приємно, що все це зроблено в Україні.

У всій цій красі і різноманітності, ми для себе обрали нішу - бути Душею виставки, що, за відгуками, нам і вдалося втілити!

Выставочное послевкусие - фото 1

Выставочное послевкусие - фото 2

Выставочное послевкусие - фото 3

Выставочное послевкусие - фото 4

Це були найпрекрасніші робочі вихідні! Дякуємо Всім величезне, Хто прийшов і розділив з нами цю приємну атмосферу, відчув такий тематичний настрій Нового року і подарував нам радість розслабленого легкого спілкування.

Выставочное послевкусие - фото 5

Выставочное послевкусие - фото 6

Выставочное послевкусие - фото 8

Выставочное послевкусие - фото 9

Выставочное послевкусие - фото 10

Выставочное послевкусие - фото 11

Наша концепція вдалася повністю - наш стенд став втіленням відпочинку в Новорічному вбранні. Блискуча ялинка, іграшки, багато декору, різьблені санки і біговел не залишали байдужими нікого. Ну, а подальше знайомство з привітним кмітливим колективом, келихом вина і шоколаду - дарували всім посмішки і гарний настрій. Безперечним хітом можна вважати наші незрівнянні Колихви, які підкорили всіх гостей.

Це було взаємно-приємний проведений час.

….і, Хто вже встиг скучити - Ласкаво просимо в наш шоу-рум!