Виставка «Всі.Свої» - must see цих вихідних.

19-20 листопада в Києві, за адресою вул. Десятинна 12 буде проходити виставка в рамках проекту «Всі.Свої» за напрямом «Будинок і декор».

Концепція проекту «Всі.Свої» полягає в тому, щоб на одному майданчику показати продукцію українського виробника, при цьому створивши атмосферу затишку, дружби і співпраці.

Організація виставки досить проста - немає ніякого офіціозу і напруги, який інколи можна відчути на великих виставках. Сюди приходять як до себе додому. Додатковою розслаблюючою ноткою служить, звичайно, і інтер'єр - немає чітких прямокутних форм приміщень, відповідно, експозиція кожного представника виставки так само не в чіткому геометричному просторі; обробка приміщень в стилі Лофт - підлога вкрита плитами ОСП, бетонні стіни і стелі без обробки. Все це сприяє тому, щоб залишити офісне та вечірнє вбрання будинку, одягнутися в зручний Casual і насолодитися спілкуванням в багатолюдному приміщенні виставки.

Выставка «Всі.Свої» - must see этих выходных

Ми також не могли обійти цей захід стороною, так як створювати комфорт і затишок - це наше основне завдання. Напередодні Нового року ми не могли не приділити увагу подарункам до Нового року, які допоможуть створити особливу казкову атмосферу, навіть не в Новорічну, а після Новорічну, коли в низці вихідних можна нікуди не поспішати, посидіти, розслабившись біля каміна з келихом вина. Подивитися улюблені добрі фільми і насолодитися сімейною компанією ...

На нашому стенді Вас чекає дивовижна ялинка, приголомшлива колихва, подарунковий декор, хороша компанія і приємні сюрпризи, які не залишать Вас байдужими !!!

Приходьте і відпочивайте з нами !!!