"Зовнішні" меблі

"Зовнішні "меблі або меблі, які використовується на вулиці - відкритих майданчиках кафе, терасах, альтанках або балконах, дуже популярні та різноманітні. Вони, можна сказати, навіть мають свої рівні - від простих розкладних меблів, які легко переносити і які мають невеликі габарити до великих найрізноманітніших предметів меблів - дивани, лежанки, столи і т.д.

"Зовнішні" меблі - фото 1

"Зовнішні" меблі - фото 2

"Зовнішні" меблі - фото 3

"Зовнішні" меблі - фото 4

Цей вид меблів має ряд обов'язкових умов, які пов'язані з її розташуванням в безпосередній близькості до погодних умов, тому її виготовляють з певних матеріалів з особливими просоченнями і обробками.

Родольфо Дордонь, один із найвідоміших італійських дизайнерів, створює абсолютно унікальні предмети меблів як для інтер'єру, так і для екстер'єру, які живуть поза часом і стають класикою.

"Зовнішні" меблі - фото 5

"Зовнішні" меблі - фото 6

Зовнішні меблі від Родольфо Дордонь, являє собою повну колекцію, що складається з елементів, які прикрашають кожен момент зовнішнього життя: зручні дивани, здатні задовольнити всі вимоги простору і персоналізації, просторі та універсальні шезлонги і, нарешті, нескінченний вибір практичних столів.

"Зовнішні" меблі - фото 7

"Зовнішні" меблі - фото 8

"Зовнішні" меблі - фото 9

Так само дуже цікавою родзинкою вуличних меблів вже 8 років вважається лежанка, яка розроблена Gordon Guillaumier. Її, по праву, називають іконою відпочинку та ліні.

"Зовнішні" меблі - фото 10

Київ, як і вся Україна, відпочиваємо і насолоджуємося красивими предметами зовнішніх меблів, продовжуємо дізнаватися щось новеньке і неймовірне, і вибираємо для себе ексклюзивні стильні зовнішні меблі разом на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.