Універсальна мова кольору

Pantone набагато більше, ніж колірний спектр, він надихає професіоналів та ентузіастів. Сьогодні понад 10 мільйонів дизайнерів і виробників працюють з Pantone, щоб вибрати, узгодити і підтвердити колір в дизайні.

Універсальна мова кольору - фото 1  

Все це почалося в 1963 році, коли засновник Pantone, Лоуренс Герберт, придумав і втілив у життя абсолютно нову систему ідентифікації і порівняння кольорів. Проникливість Лоренса Герберта в тому, що спектр розглядається і може інтерпретуватися різними людьми по-різному, це послужило поштовхом до створення PANTONE MATCHING SYSTEM - «книги-вентилятора» стандартних кольорів.

Універсальна мова кольору - фото 2

Універсальна мова кольору - фото 3

Універсальна мова кольору - фото 4

Як же вибирається «Колір року»? Щороку, починаючи з 2000 року, як правило, восени, Pantone Color Institute оголошує «Колір року». Два рази на рік - травень і листопад - в одній зі столиць Європи проводиться таємна зустріч представників груп стандартизації кольору різних країн. Група зустрічається в кімнаті з білими стінами, щоб кожен міг ясно бачити об'єкти, які їх колеги принесли в якості натхнення. Після двох днів дебатів вони вибирають колір на наступний рік. Результати зборів публікуються в Pantone View, які покупці моделей, флористи всі інші споживчі компанії купують, щоб допомогти в керівництві проектами і плануванні майбутніх продуктів.

Універсальна мова кольору - фото 5  

Звичайно, не можна не згадати, що Ультрафіолетовий став кольором 2018 року. Чому фіолетовий? 18-3838 Ultra Violet є складним, глибоким і захоплюючим, на нього хочеться дивитися, в ньому приховані інтригуючі таємниці космосу, з усіма відкриттями, які ще попереду і з тим, що ми вже встигли про нього дізнатися...

Універсальна мова кольору - фото 6

Універсальна мова кольору - фото 7

 

Рік тільки почався і, як ми вже говорили раніше, щоб бути в тренді - не обов'язково міняти весь інтер'єр - досить додати пару доречних декоративних акцентів, які цілком можуть бути у вигляді подушок, пледів, торшера або навіть крісла.

 

Універсальна мова кольору - фото 8

Універсальна мова кольору - фото 9

Київ, як і вся Україна, приходьте, щоб дізнатися щось новеньке і неймовірне і разом підібрати саме те, що зараз актуально і ідеально впишеться в Ваш інтер'єр. Завжди раді зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua