Колір 2019 року від Pantone

Як ми вже згадували в минулому році, Pantone - це основа для роботи понад 10 мільйонів дизайнерів і виробників, які вибирають, погоджують і підтверджують колір в дизайні за допомогою Pantone.

2018 рік - підійшов до кінця, а з ним і - Ультрафіолетовий колір, 18-3838 Ultra Violet - складний, глибокий і зачаровує.

Колір 2019 року від Pantone - фото 1

Колір 2019 року від Pantone - фото 2

Колір 2019 року від Pantone - фото 3

Колір 2019 року від Pantone - фото 5  

Колір 2019 року - зовсім інший, світлий, життєрадісний і легкий - «Живий» Корал. Pantone 16-1546 Living Coral - оживає і життєстверджуючий кораловий колір із золотим подтоном - заряджає енергією і дає надію.

Цей живий, свіжий, м'який колір, який символізує нашу природну тягу до оптимізму, позитивними радісним подіями, цікавими позитивними заняттями. Цей легкий колір дає можливість грайливо самовиражатися, додає нотки дитячої витівки і безпосередності в будь-який образ або інтер'єр.

Колір 2019 року від Pantone - фото 6

Колір 2019 року від Pantone - фото 7

Колір 2019 року від Pantone - фото 8

Колір 2019 року від Pantone - фото 9

Як завжди, цей колір, який вибирають на таємній зустрічі, буде впливати на тенденції в усіх напрямках - модні «луки», предмети меблів, дрібні декоративні вироби, продукції різних сфер, упаковку і навіть на графічне оформлення різних проектів. У цьому кольорі можна зустріти тепер практично будь-який предмет, від самих крихітних до грандіозних габаритів.

Рік тільки почався, але, як ми вже говорили раніше, щоб бути в тренді - не обов'язково міняти весь інтер'єр - досить додати пару доречних декоративних акцентів, які можуть бути у вигляді подушок, пледів, торшерів, килима, картини, постільної білизни, крісла або навіть дивана.

Київ, як і вся Україна, приходьте, щоб дізнатися щось новеньке і неймовірне і разом підібрати саме те, що зараз актуально і ідеально впишеться в Ваш інтер'єр. Завжди раді зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.