Створення кухні в стилі лофт

Стиль Лофт, як вже неодноразово згадувалося, є одним з найбільш потрібних та популярних на сьогоднішній день. Квартира або будинок, виконані в цьому стилі, максимально зручні і лаконічні. Створення інтер'єру в стилі лофт має ряд особливостей. Сьогодні ми поговоримо про те, як же виглядатиме кухня ?!

 Создание кухни в стиле лофт - фото 1

Лофт квартири і будинки вимагають певного типу кухні. Якщо Ви хочете створити у Вашій кухні атмосферу сучасного лофт-стилю, Ви повинні вибрати індустріальний декор. Промисловий дизайн кухні дуже специфічний, тому що він використовує грубі матеріали, металеві акценти і недобудовані стіни.

Давайте розглянемо сучасні кухонні проекти в індустріальному стилі, які показують, як взяти купу металу, бетону, цегли і дерева, та створити фантастичний інтер'єр в сучасному стилі!

Создание кухни в стиле лофт - фото 2

Промисловий дизайн кухні виділяється чітко з інших стилів, оскільки промисловий тренд є відносно новим і є результатом швидкої урбанізації. Одним з найважливіших елементів кухонь промислового стилю є відкритий простір. Грубий вид переважає навіть в сучасних будівлях. Типовими для стилю є цегляні стіни, рустикальні меблі, старовинні аксесуари, стельові труби і дерев'яні балки.

Создание кухни в стиле лофт - фото 3

Кухонна техніка ретро-виду поєднується з сучасними шафами і бетонними стінами. Нержавіюча сталь підсилює концепцію і підкреслює контраст між гладкою металевою поверхнею і текстурованими стінами, тому багато кухонь оснащені комерційними або професійними приладами. Сталь, дерево і цегла - основні елементи в промислових інтер'єрах.

За допомогою декількох простих трюків, можна створити і насолоджуватися промисловим дизайном кухні в своєму власному будинку. Поєднання шкіряних меблів з полірованою нержавіючою сталлю - металеві торшери і барні стільці в індустріальному стилі додадуть загальної концепції. Вибираємо нейтральні кольори, освітлювальні прилади з чорної сталі, міді або латуні.

Регенерована деревина може бути широко використана для кухонного острівця, полиць і стельових балок, що створить прекрасний вид індустріального декору. Залиште цегляні і бетонні стіни без штукатурки, оскільки вони є величезним і потужним елементом декору.

Создание кухни в стиле лофт - фото 4

Іншим типовим елементом є дошка для записів - ціла стіна або як окремий стильний елемент в загальному дизайні. Ми залишаємо труби і використовуємо їх також в якості декору. Вибираємо відкриті полиці, щоб додати додатковий стиль в промислову кухню.

Создание кухни в стиле лофт - фото 6

Інтернет-магазин Takeandlive завжди в курсі нових тенденцій і втілює їх у дизайнерські замовлення і стильні проекти. Київ, як і вся Україна, завжди раді зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.