Сучасний робочий простір

Канули в лету ті часи, коли робочий простір виглядав однаково, сучасні офіси дивують і розбурхують нашу уяву. Особливо стильними зазвичай роблять офіси компаній, які займаються IT-технологіями, вони оснащені передовими новинками техніки, але і дизайн вкрай сучасний.

Сучасний робочий простір - фото 1

Сучасний робочий простір - фото 2

Сучасний робочий простір - фото 3

INFI - це компанія-розробник програмного забезпечення, яка розробила алгоритми, що дозволяють точно декодувати поведінку користувача і оптимізувати процеси прийняття рішень. Алгоритми об'єднують з науками про життя, приводячи до розуміння мислення кожної людини за допомогою автоматичних і дуже швидких процесів. INFI унікальний тим, що він аналізує індивідуальний характер кожного користувача окремо, а не статистично, що точно відображає поведінку конкретного користувача в цифровому світі.

Сучасний робочий простір - фото 4

Сучасний робочий простір - фото 5

Сучасний робочий простір - фото 6

Ідея створення робочого простору для цієї компанії полягала в тому, щоб створити атмосферу, яка задає питання про тонкі межі, які відрізняють реальність від уяви, людського мозку і технологій і визначає, як все це поєднується і здійснюється через сам простір. Для цього потрібно було знайти правильні пропорції використання обсягу, ліній і порожнечі, які визначать простір. Час від часу простір визначався світловими і дзеркальними перегородками, створюючи сенсаційний досвід.

Сучасний робочий простір - фото 7

Сучасний робочий простір - фото 8

Сучасний робочий простір - фото 9

Всі ідеї втілилися в життя завдяки точному використанню світла і матеріалів. Дзеркалах, які використовуються в освітленні, столярних виробах і перегородках, що відображають їх оточення. Обрані меблі є одночасно новаторськими і приземленими. Концепція, матеріали і всі столярні вироби допомогли створити мрію. Світ всередині світу.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.