Шедеври вуличного мистецтва

Талановитий Португальський вуличний художник Артур Бордан (або Бордан II) створив серію робіт, мета яких привернути увагу до таких проблем, як відходи виробництва, матеріали, які не використовуються повторно, забруднення навколишнього середовища і його вплив на планеті. Це проблеми, про які, хочеться забути, вони стають тривіальними і неминучим лихом.

Шедевры уличного искусства - фото 1

Шедевры уличного искусства - фото 2

Шедевры уличного искусства - фото 3

Ідея полягає в тому, щоб зобразити саму природу, в даному випадку - тварин з матеріалів, які використовуються для її знищення. Ці роботи були створені з матеріалів з вичерпаним терміном експлуатації: більшість з них, знайдені на сміттєвих звалищах, занедбаних фабриках або просто випадково. Деякі з них були отримані від компаній, які проходять через процес переробки.

Пошкоджені бампера, спалені сміттєві баки, шини та техніка лише деякі з об'єктів, які можуть бути ідентифіковані, коли ви вдивляєтеся в деталі. Вони приховують в собі результат наших звичок з невеликою кількістю екологічної та соціальної обізнаності.

Шедевры уличного искусства - фото 4

Шедевры уличного искусства - фото 5

Шедевры уличного искусства - фото 6

Шедевры уличного искусства - фото 7

Шедевры уличного искусства - фото 8

Незважаючи на такий серйозний і сумний зміст цих робіт, вуличне мистецтво Бордан просто зачаровують своєю красою, грандіозністю та унікальністю. Уміння художника працювати в такому великому масштабі, створюючи живі шедеври, гідне захопленню.