Найнезвичайніші ліжка

Сон - це специфічний вид великої угоди, можна сказати, що ми спимо в середньому 8 годин на день і це відповідає 1/3 нашого життя. Сьогодні ми поговоримо про найдивовижніші і унікальні ліжка навколо нас. 
Тож, почнемо:

 • Гігантське гніздо-ліжко. Це ліжко було частиною виставки Зелений Сад (Green Garden) в 2008-му році, дизайн від Merav Eitan & Gaston Zahr, гніздо-ліжко створювалося, як місце для творчого мислення.

Самые необычные кровати - фото 1

 • Підвісне ліжко. Ліжко, що звисає зі стелі, дозволяє трохи хитатися, що дуже розслабляє, відома як Beanock (гамак). Воно дуже легко і швидко може бути опущене вниз, коли це необхідно, а також легко перетворюється в диван за рахунок зниження передніх ланцюгів.

Самые необычные кровати - фото 2

 • Ліжко-сітка. Це божевільна ліжко, зроблене з сітки виглядає дуже зручно.

Самые необычные кровати - фото 3

 • Книга-ліжко. Ліжко складається як книга, і призначене для економії місця,в якості сторінок використовується пухова ковдра. Розробка Юсуке Сузукі.

Самые необычные кровати - фото 4

 • Ліжко Поза ембріона. Хотіли б ви спати в цьому ліжку? Сумнівно, що багато людей могли б так спати в реальності.

Самые необычные кровати - фото 6

 • Щітка-ліжко. Вельми незвичайне ліжко, де музою стала щітка.

Самые необычные кровати - фото 7

 • Пухирчасті Ліжка. Ці незвичайні ліжка можуть бути організовані як Вам подобається, їх легко перетворити в дивани, ліжка з підголовниками, повністю плоскі ліжка, варіанти - нескінченні.

Самые необычные кровати - фото 8

 • Ліжко-бургер. Якщо Вам подобається фаст-фуд, можливо, Вам захочеться насолодитися найбільшим чізбургер.

Самые необычные кровати - фото 9

 • Картонне ліжко. Дуже цікаве ліжко виготовлена з картону,  легко переміщати і встановлювати. Такі креативні ліжка відмінно впишуться в лофт-інтер'єр.

Самые необычные кровати - фото 10

 • Камперван-ліжко. Це дивовижне ліжко нагадує кемпінговий VW-фургон з робочими фарами, нижня частина виступає в якості затишного містечка для дітей, де можна грати і працювати. Будь-яка квартира або будинок, де є маленькі шанувальники транспорту, можуть прихистити такі цікаві спальні місця.

Самые необычные кровати - фото 11

 • Плаваюче ліжко. Використовуючи силу протилежних сил і промислових магнітів цей пліт плаває в повітрі і може утримувати більше 800 кг ваги. Дизайн від Голландського архітектора Янйаапа Руіссенаарса (Janjaap Ruijssenaars).

Самые необычные кровати - фото 12

 • Ліжко із змінним кутом нахилу. Це дизайнерське ліжко є єдиною в своєму роді. Його ідея абсолютно унікальна.

Самые необычные кровати - фото 13

 • В'язане ліжко. Нестандартні ліжка, які в'язані з величезних шматків трикотажної вовни, виглядають цікаво і незвично.

Самые необычные кровати - фото 14

 • Елегантне ліжко. Воно просте, виготовлене з натуральних матеріалів, блискучий дизайн від Джозефа Вальх.

Самые необычные кровати - фото 15

 • Рухоме ліжко. Це ліжко зроблене з двох місць, які можна переміщати, щоб зробити ліжко для сну. Такі сучасні ідеї застосовані в маленьких просторах або в стилях, які люблять подвійне призначення меблів, наприклад, контемпорарі або мінімалізм.

Самые необычные кровати - фото 16

 • Темне ліжко. Дизайнерські розробки позбавляють денне світло будь-яких шансів розбудити Вас.

Самые необычные кровати - фото 17

Ми познайомилися тільки з невеликим списком креативних ідей, сучасні меблі можуть бути абсолютно різноманітними, незвичайними і дивовижними. Але завжди варто пам'ятати, що стильні ліжка повинні бути в першу чергу - комфортними, адже після сну ми повинні відчувати себе такими, що відпочили, з зарядом бадьорості на весь день.

Де купити незвичайні ліжка?

Звичайно, не можу не згадати, що інтернет-магазин Takeandlive так само має в своєму асортименті креативні ліжка для наших улюблених діток. Безкаркасні ліжка - це новий виток безпеки Наших малюків. Ніяких гострих кутів, ніяких падінь - тільки приємний сон в обіймах коханого образу. Це диво-ліжко справжній сплеск емоцій для Вашого малюка! Київ, як і вся Україна, завжди раді зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.